Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lépeza? Zuid Amerikaanse School 1246
Lépeza? Zuid Amerikaanse School

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling 1321
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Nico Baak, Twentse boerderij 1350
Nico Baak, Twentse boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret Duitse officier 1057
Ongesigneerd, Portret Duitse officier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief 1116
2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling 1156
Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne 1158
Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond 1159
Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands huis 1173
Ongesigneerd, Hollands huis

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap 1200
Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1241
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen 1268
R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen 1271
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen 1272
L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. Basset, Stadsgezicht Parijs 1284
L. Basset, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen 1287
Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Fiem, Vaas met anemonen 1304
Fiem, Vaas met anemonen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame op bank in bos 1338
Ongesigneerd, Dame op bank in bos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Boer op zandpad 1341
Gerard Krol, Boer op zandpad

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij 1372
Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Stilleven met snoek 1130
Ongesigneerd? Stilleven met snoek

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
G. Janssens, Vrouwelijk naakt 1180
G. Janssens, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant 1194
M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant

Resultaat:

70 EUR