Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren tablet & 2 schaaltjes 150
Zilveren tablet & 2 schaaltjes

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Lot zilveren lepels 137
Lot zilveren lepels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vier zilveren vazen 63
Vier zilveren vazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren theekan 58
Zilveren theekan

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 41
Zilveren bestek

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 40
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren portemonnee 298
Zilveren portemonnee

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Zilveren vazen 284
2 Zilveren vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren mosterpot 280
Zilveren mosterpot

Resultaat:

50 EUR

Zilveren schaal 279
Zilveren schaal
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur putti met koets 277
Zilveren miniatuur putti met koets

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek, hartdecor 268
Lot zilveren bestek, hartdecor

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Wandelstokken met zilver 265
2 Wandelstokken met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plated cassette, keltum 248
Plated cassette, keltum

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren slatang 247
Zilveren slatang

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kam & parfumfles met zilver 242
Kam & parfumfles met zilver

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee vazen met zilveren voet 232
Twee vazen met zilveren voet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren kapset 3-delig 228
Zilveren kapset 3-delig

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren spiegel 221
Zilveren spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schaal op zilveren voet 214
Schaal op zilveren voet

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot zilver (4x ) 202
Lot zilver (4x )

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot zilver & kristal 197
Lot zilver & kristal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot bestekdelen 4x 195
Lot bestekdelen 4x

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren beugel (voor schaal) 184
Zilveren beugel (voor schaal)

Resultaat:

30 EUR