Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm. 7718
Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm. 7698
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2x China/Mao Tse Tung 7574
2x China/Mao Tse Tung

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese wijnkan + munten 7464
Chinese wijnkan + munten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen 7439
Twee Japanse Imari vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot lot antiek Chinees porselein 7354
Groot lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm. 7229
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7198
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese schaal + lepel 7181
Chinese schaal + lepel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese lepel 7146
Chinese lepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7117
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm. 7090
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels 7049
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaaslampen 7021
Twee Chinese vaaslampen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm. 7020
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm. 4502
Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur 4010
Hollandse bonheur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Baardman kruik 2010
Baardman kruik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Landschap Frankrijk 1299
Thijs Buit, Landschap Frankrijk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos. 1083
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.

Resultaat:

190 EUR