Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose tempelhouder 7166
Chinese Familie Rose tempelhouder
Startprijs 5.000 EUR
Erotisch zakhorloge 584
Erotisch zakhorloge
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Maurice Lacroix horloge 591
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Set dames-pink-ringen 627
Set dames-pink-ringen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Gouden broche met granaat 634
Gouden broche met granaat
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Set granaat sieraden 641
Set granaat sieraden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Gouden oorhaken 677
Gouden oorhaken
Startprijs 150 EUR
Gouden tennisarmband, zirconia 684
Gouden tennisarmband, zirconia
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Gouden ring met diamant 691
Gouden ring met diamant

Resultaat:

275 EUR

Zilveren biesmark collier 727
Zilveren biesmark collier
Startprijs 45 EUR
Collier van zwarte parel & bloedkoraal 734
Collier van zwarte parel & bloedkoraal
Startprijs 80 EUR
Zilveren klemarmband 742
Zilveren klemarmband
Startprijs 150 EUR
Hollandse commode 4028
Hollandse commode
Startprijs 200 EUR
Geelgouden armband met granaat 778
Geelgouden armband met granaat
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Vintage designstoel van Bruhl 4035
Vintage designstoel van Bruhl

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Chinese stoelen 4042
Twee Chinese stoelen

Resultaat:

150 EUR

Witgouden parelring met diamant 785
Witgouden parelring met diamant
Startprijs 750 EUR
Gouden armband met saffier 792
Gouden armband met saffier
Startprijs 500 EUR