Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Davenport secretaire, 1880 4228
Antieke Davenport secretaire, 1880
Startprijs 250 EUR
Twee koperen piedestals 2026
Twee koperen piedestals
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hollandse eiken empire commode, 1810 4235
Hollandse eiken empire commode, 1810

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Set granaat sieraden 641
Set granaat sieraden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Corpus Christi 2062
17e Eeuwse Corpus Christi

Resultaat:

300 EUR

Antieke Engelse dekseldoos 2069
Antieke Engelse dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Perzische loper, 270 x 75 cm. 4535
Perzische loper, 270 x 75 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 210 x 140 cm. 4542
Perzisch kleed, 210 x 140 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee delen Frans porselein 2076
Twee delen Frans porselein

Resultaat:

90 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm. 5003
Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.100 EUR

Gouden oorhaken 677
Gouden oorhaken
Startprijs 150 EUR
Gouden tennisarmband, zirconia 684
Gouden tennisarmband, zirconia
Startprijs 400 EUR
Bronzen figuur, Paardenmenner 5039
Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 691
Gouden ring met diamant

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm. 2105
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Oosterse glazen hanglamp 2112
Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5046
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm. 2119
Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee bronzen flamingo's 5053
Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Lot oud koperwerk 2126
Lot oud koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Zilveren biesmark collier 727
Zilveren biesmark collier
Startprijs 45 EUR