Drie antieke Villeroy & Boch borden. Circa 1900. Landschap/figuren decor. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote antieke plaquette van terracotta. Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 40 cm. In goede staat.
Vier oude Italiaanse Napels porseleinen figuren. Divers. 20e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van gietijzer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees emaille. Bestaande uit: 2x Pattipan + 1 trekpot. Lichte beschadigingen. Afmeting: 9 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken walnoot met console. Figuren decor. Afmeting: H 4 cm. In goede staat.
Twaalf delen oud Chinees geglazuurd steengoed. Onder andere: schalen, kommen et cetera. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tijgeroog zalfhouder met vleermuiskoppen. Restauratie dekselrand + chip. Afmeting: 6,5 x 12 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees borduurwerk op zijde. A hundred boys. Afmeting: H 62 x B 31 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Botters op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Rose Mary. 21e Eeuw. Stilleven met blauw emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Zilveren amfora vaas, 900/000, voorzien van floraal graveerwerk. En geplaatst op 3 strakke poten. Caïro, Egypte, na 1946. ø6x11cm. ca 82 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een oude telefoon, 835/000. 7x6x7cm. ca 97,6 gram. In goede staat
Zilveren roomkan, 925/000, rond model met een golvende rand met bloembewerking, geplaatst op een ronde gevulde voet. ca 107 gram. ø13,5x8cm. In goede staat
Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...
Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...
Schaar met zilver, 833/000, Schaar met zilveren grepen versierd met hoornen en bloemdecor. 16 cm. ca 47 gram. In goede staat
Twee zilveren strooilepels, 833/000, met ronde bak. Eén lepel is voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk, MT.: G. van der Dussen, Schoonhoven, jl.:i:1868. En een lepel met een gecontour...
Vier delen kristal met zilver, 835/000, met een melkkannetje en een lepelvaasje met zilveren rand voorzien van parelbewerking, 11x6x10cm, ø5x9cm. Een kleine kristallen kandijcoupe met deksel voorzien ...
Twee tassen met zilveren beugels, 833/000, een tas met een opengewerkte halfronde beugel met bloemendecor en een ketting. Voorzien van een zwarte tas, en een rechthoekig gecontourneerde beugel met rib...
Vier delen zilver, 835/000, voorzien van een theezeef met lekbak, beiden in een florale vorm, een zoutstrooier, een eierdop en een tuitzeef. totaal ca 150 gram. Wat aangeslagen, verder in goede staat