Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

W. Ruiter, Wintergezicht 1266
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 80 EUR
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen 1263
Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 450 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1260
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
3x Hollandse School, Divers 1245
3x Hollandse School, Divers
Startprijs 100 EUR
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard 1243
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst 1241
Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Reeën in het bos 1225
Ongesigneerd, Reeën in het bos

Resultaat:

70 EUR

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar 1213
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Oude Tibetaanse Tangka 7641
Oude Tibetaanse Tangka

Resultaat:

60 EUR

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm. 7635
Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinees bord Ø 19,3 cm. 7629
Chinees bord Ø 19,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm. 7623
Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese theebus, H 18,5 cm. 7611
Chinese theebus, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm. 7592
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zes delen Japans porselein 7578
Zes delen Japans porselein

Resultaat:

72 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese kop + schotels 7554
Drie antieke Chinese kop + schotels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 34 cm. 7550
Chinese maanvaas, H 34 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeven Chinese schotels, 1900 7541
Zeven Chinese schotels, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese waterschaal Ø 24,5 cm. 7540
Chinese waterschaal Ø 24,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Grote Chinese rolvaas, H 48 cm. 7535
Grote Chinese rolvaas, H 48 cm.
Startprijs 750 EUR
Chinese celadon vaas, H 26 cm. 7533
Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antiek sabel, 1900 2743
Antiek sabel, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Militaire helmen (4x) 2738
Militaire helmen (4x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek penvuur geweer, L 76 cm. 2731
Antiek penvuur geweer, L 76 cm.

Resultaat:

180 EUR