Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden zegelring 771
Gouden zegelring
Startprijs 400 EUR
Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm. 2031
Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.
Startprijs 3.250 EUR
Chinese dekselvaas, H 34 cm. 7330
Chinese dekselvaas, H 34 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Retro Wassily-stijl stoel 4158
Retro Wassily-stijl stoel

Resultaat:

150 EUR

Parel collier (zwart/wit) 788
Parel collier (zwart/wit)
Startprijs 70 EUR
Italiaanse piëtra dura 2048
Italiaanse piëtra dura
Startprijs 250 EUR
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7347
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Geelgouden ring met diamant 805
Geelgouden ring met diamant
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse Duitse tafel met lade 4175
18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900 2065
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Drie Chinese beelden 7364
Drie Chinese beelden

Resultaat:

80 EUR

Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4188
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 25 EUR
Verkocht
12 Sloten met stenen (925) 822
12 Sloten met stenen (925)

Resultaat:

100 EUR

Ronde ladenkast met intarsia 4192
Ronde ladenkast met intarsia
Startprijs 250 EUR
Zes antieke Keltische bijlen 2082
Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Eiken jalouziekast 4205
Eiken jalouziekast

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren collier met hanger met kleurstenen 839
Zilveren collier met hanger met kleurstenen

Resultaat:

40 EUR

Twee delen Chinees porselein 7398
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR
Eiken kist 4222
Eiken kist
Startprijs 100 EUR
Vier antieke tinnen lepels 2099
Vier antieke tinnen lepels
Startprijs 80 EUR
Gouden broche met robijn 856
Gouden broche met robijn
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm. 4503
Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Antieke messing tafellamp, H 64 cm. 2116
Antieke messing tafellamp, H 64 cm.

Resultaat:

70 EUR