Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1378
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gesigneerd bronzen figuur, Dansende dame 5093
Gesigneerd bronzen figuur, Dansende dame

Resultaat:

50 EUR

Kees de Waal, Diary AGenda 1395
Kees de Waal, Diary AGenda
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

Resultaat:

550 EUR

Zilveren choker met emaille 672
Zilveren choker met emaille
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Twee dier figuren 5110
Twee dier figuren

Resultaat:

100 EUR

Gouden ring met zirconia 689
Gouden ring met zirconia
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Schwarzwalder dekseldoos 2014
Schwarzwalder dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Gouden ring, mat met diamant 706
Gouden ring, mat met diamant
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Twee delen Chinees rood-lakwerk 7296
Twee delen Chinees rood-lakwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Afrikaans figuur 5127
4x Afrikaans figuur

Resultaat:

30 EUR

Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm. 2031
Twee zeldzame pop art poppen, H 182 - 190 cm.
Startprijs 3.250 EUR
Verkocht
Glazen tafelamp, 1920 5505
Glazen tafelamp, 1920

Resultaat:

50 EUR

Zilveren sieraden 723
Zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
26 Glazen met overlay 5509
26 Glazen met overlay

Resultaat:

450 EUR

Houder met 12 Murano roerstokjes 5522
Houder met 12 Murano roerstokjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm. 7313
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren collier en ring met amethist 740
Zilveren collier en ring met amethist

Resultaat:

80 EUR

Italiaanse piëtra dura 2048
Italiaanse piëtra dura
Startprijs 250 EUR
Chinese dekselvaas, H 34 cm. 7330
Chinese dekselvaas, H 34 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm. 6011
Kapitale Potschappel pronkvaas, H 60 cm.

Resultaat:

600 EUR

Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm. 6028
Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7347
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse plaquette 6045
18e Eeuwse Delftse plaquette

Resultaat:

950 EUR