54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

450 EUR

Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm. 7718
Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.

225 EUR

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm. 7698
Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.

1.400 EUR

2x China/Mao Tse Tung 7574
2x China/Mao Tse Tung

70 EUR

Chinese wijnkan + munten 7464
Chinese wijnkan + munten

275 EUR

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

1.400 EUR

Twee Japanse Imari vazen 7439
Twee Japanse Imari vazen

225 EUR

Groot lot antiek Chinees porselein 7354
Groot lot antiek Chinees porselein

500 EUR

Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

600 EUR

Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm. 7229
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.

450 EUR

Lot Chinees porselein (2x) 7198
Lot Chinees porselein (2x)

325 EUR

Chinese schaal + lepel 7181
Chinese schaal + lepel

425 EUR

Chinese lepel 7146
Chinese lepel

500 EUR

Drie delen Chinees porselein 7117
Drie delen Chinees porselein

550 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm. 7090
Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.

900 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels 7049
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels

700 EUR

Twee Chinese vaaslampen 7021
Twee Chinese vaaslampen

750 EUR

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm. 7020
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

7.500 EUR

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort 6003
Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

750 EUR

Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm. 4502
Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.

1.300 EUR

Hollandse bonheur 4010
Hollandse bonheur

425 EUR

Baardman kruik 2010
Baardman kruik

80 EUR

Thijs Buit, Landschap Frankrijk 1299
Thijs Buit, Landschap Frankrijk

120 EUR

Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos. 1083
Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.

190 EUR

Lotje goud, 3x 611
Lotje goud, 3x

130 EUR

2 Gouden ringen met jade 555
2 Gouden ringen met jade

450 EUR

Antieke zilveren kan, 1762 43
Antieke zilveren kan, 1762

450 EUR

Kantonese Familie Rose trekpot 7600
Kantonese Familie Rose trekpot

225 EUR

Chinese pot Ø 15,5 cm. 7595
Chinese pot Ø 15,5 cm.

750 EUR

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm. 7594
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.

750 EUR

Lot Japans porslein (8x) 7572
Lot Japans porslein (8x)

500 EUR

17e - 18e  Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7491
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

950 EUR

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm. 7467
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

1.100 EUR

Drie delen antiek Imari porselein 7453
Drie delen antiek Imari porselein

275 EUR

Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm. 7441
Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm.

325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm. 7394
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.

800 EUR

18e - 19e  Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm. 7391
18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm.

325 EUR

Grote 17e  eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm. 7357
Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.

300 EUR

Chinese theepot 7351
Chinese theepot

1.000 EUR

18e Eeuwse Chinese suikerpot 7241
18e Eeuwse Chinese suikerpot

225 EUR

Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7164
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.

1.500 EUR

17e - 18e  Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm. 7068
17e - 18e Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm.

300 EUR

18e Eeuwse Chinese vleesschotel 7057
18e Eeuwse Chinese vleesschotel

300 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp 7048
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp

225 EUR

Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

14.000 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm. 7024
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.

500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden 7017
Twee 18e eeuwse Chinese borden

500 EUR

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm. 6175
Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.

450 EUR

Drie antieke kastkommen Ø 18 cm. 6154
Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.

150 EUR

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm. 6052
Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

2.500 EUR

Antieke bronzen aap (presse-papier) 5010
Antieke bronzen aap (presse-papier)

275 EUR

Perzisch kleed, 200 x 135 cm. 4531
Perzisch kleed, 200 x 135 cm.

130 EUR

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm. 4503
Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.

2.750 EUR

Franse armleunstoel 4039
Franse armleunstoel

200 EUR

Bronzen vaas, H 32,5 cm. 2044
Bronzen vaas, H 32,5 cm.

850 EUR

Omega zakhorloge met ketting 582
Omega zakhorloge met ketting

1.400 EUR

Gero plated bestek 229
Gero plated bestek

140 EUR

Antieke plated wijnkoeler, H 26 x Ø 22 cm. 193
Antieke plated wijnkoeler, H 26 x Ø 22 cm.

160 EUR

Bril met goud 103
Bril met goud

120 EUR

3 Bijbels met gouden slot 73
3 Bijbels met gouden slot

250 EUR

Gouden naaigarnituur in kistje 51
Gouden naaigarnituur in kistje

800 EUR

Odeurflacon met gouden dop 33
Odeurflacon met gouden dop

450 EUR

Zilveren antieke kan, 18e eeuw 6
Zilveren antieke kan, 18e eeuw

300 EUR

Zilveren kan empire 5
Zilveren kan empire

400 EUR

Grote Chinese kom Ø 28,5 cm. 7757
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.

200 EUR

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7755
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

375 EUR

Chinese knobbelvaas, H 32 cm. 7664
Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

8.000 EUR

Chinese vaas Ø 31 cm. 7657
Chinese vaas Ø 31 cm.

1.200 EUR

Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm. 7566
Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm.

110 EUR

Chinese vaas, H 18 cm. 7565
Chinese vaas, H 18 cm.

850 EUR

Chinese stemkom, Ø 14,7 cm. 7530
Chinese stemkom, Ø 14,7 cm.

325 EUR

Chinese Kantonese kom Ø 29 cm. 7525
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm.

850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7458
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

375 EUR

Drie Chinese dekselvazen 7454
Drie Chinese dekselvazen

350 EUR

Lot Chinees porselein (14x) 7451
Lot Chinees porselein (14x)

325 EUR

Japanse Imari pot Ø 22 cm. 7443
Japanse Imari pot Ø 22 cm.

225 EUR

Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm. 7433
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.

500 EUR

Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm. 7428
Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm.

1.200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm. 7408
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.

750 EUR

Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm. 7406
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.

550 EUR

Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi koppen 7395
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen

425 EUR

Chinese diepe schotel Ø 21 cm. 7375
Chinese diepe schotel Ø 21 cm.

550 EUR

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm. 7332
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.

1.700 EUR

Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm. 7325
Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm.

120 EUR

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm. 7314
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.

850 EUR

Chinese vaas, H 37 cm. 7307
Chinese vaas, H 37 cm.

1.300 EUR

Chinese vaas, H 28,5 cm. 7190
Chinese vaas, H 28,5 cm.

400 EUR

5x Chinese kop + schotels 7174
5x Chinese kop + schotels

275 EUR

Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm. 7144
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.

425 EUR

Drie delen Chinees porselein 7105
Drie delen Chinees porselein

110 EUR

18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7092
18e Eeuwse Chinese vleesschaal

500 EUR

Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm. 7028
Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.

250 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm. 7010
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

275 EUR

Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm. 7008
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

750 EUR

Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm. 6153
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm.

180 EUR

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm. 6051
18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

650 EUR