Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm. 6043
Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Varken 5056
Bronzen beeld, Varken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 310 x 203 cm. 4543
Perzisch kleed, 310 x 203 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke vertico, 1890 4056
Antieke vertico, 1890

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Franse tandheugelklok, 1920 3597
Antieke Franse tandheugelklok, 1920

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke sabel + Indonesische dolk 2716
Antieke sabel + Indonesische dolk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Dames-kousenbandpistool, L 13 cm. 2708
Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes 1236
C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
W. Lorenz, Reeëen in landschap 1045
W. Lorenz, Reeëen in landschap

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Paul Dom, Meisje met pop 1005
Paul Dom, Meisje met pop

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Set sieraden granaat 817
Set sieraden granaat

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier 736
Bloedkoralen collier

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren roomkan, 18e eeuw 27
Zilveren roomkan, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm. 7740
18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7687
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese celandon kom Ø 20,5 cm. 7665
Chinese celandon kom Ø 20,5 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm. 7662
18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese waterpot, H 9 x Ø 20 cm. 7661
Chinese waterpot, H 9 x Ø 20 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 18,5 cm. 7611
Chinese theebus, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm. 7604
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7583
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf antieke Japanse borden, Ø 16 - 28 cm. 7569
Vijf antieke Japanse borden, Ø 16 - 28 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees porselein 7519
Vier delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm. 7505
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schotel Ø 16 cm. 7490
Antieke Chinese schotel Ø 16 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm. 7463
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm. 7457
18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm. 7444
Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm. 7436
Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Japanse sierborden 7434
Twee Japanse sierborden

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Japanse Imari dekselpot 7432
Japanse Imari dekselpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot antieke Chinese kop en schotels (7x) 7419
Lot antieke Chinese kop en schotels (7x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7401
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22  cm. 7359
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein 7346
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chineese schotel Ø 36 cm. 7331
Grote Chineese schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (3x) 7315
Lot antiek Chinees porselein (3x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm. 7275
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm. 7231
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19 cm. 7165
Chinees bord Ø 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari kop + schotels 7151
4x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm. 7150
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm. 7148
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm. 7042
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm. 7036
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm. 7026
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm. 6194
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Thüringen papegaaien, 1930 6115
Twee Thüringen papegaaien, 1930

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm. 6056
Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles 6024
4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur van Martin Stolk 5085
Bronzen figuur van Martin Stolk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Perzische loper, 270 x 75 cm. 4535
Perzische loper, 270 x 75 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 200 x 165 cm. 4530
Perzisch kleed, 200 x 165 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Perzische tapijt 4527
Perzische tapijt

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 250 x 390 cm. 4512
Perzisch kleed, 250 x 390 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm. 4506
Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast , 1910 4197
Hollandse penantkast , 1910

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4182
Vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie vitrinekast 4181
Mahonie vitrinekast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse commode met snijwerk, 1880 4132
Franse commode met snijwerk, 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Handgeschilderd kamerscherm 4124
Handgeschilderd kamerscherm

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Empire stijl verzamelaarskastje 4101
Empire stijl verzamelaarskastje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse speeltafel 4083
19e Eeuwse Franse speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuws kabinet + 2 vazen 4081
18e Eeuws kabinet + 2 vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
6x Cesca (Breuer) stoelen 4077
6x Cesca (Breuer) stoelen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Italiaanse zetels 4075
Twee Italiaanse zetels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse gateleg tafel 4068
18e Eeuwse Engelse gateleg tafel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken commode 4053
18e Eeuwse eiken commode

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek Hollands empire secretaire 4051
Antiek Hollands empire secretaire

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Tuinbank 4025
Tuinbank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker, 1900 3596
Antieke Franse reiswekker, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hinterzappler pendule onder stolp, H 15 cm. 3595
Hinterzappler pendule onder stolp, H 15 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse Bracket klok, H 42 cm. 3513
Engelse Bracket klok, H 42 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Grote Zaanse klok 3508
Grote Zaanse klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lang enkelloops geweer, L 141 cm. 2742
Lang enkelloops geweer, L 141 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek geweer in koffer 2727
Antiek geweer in koffer

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Koloniale speer (lans), L 230 cm . 2723
Koloniale speer (lans), L 230 cm .

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin + koperwerk 2089
Lot oud/antiek tin + koperwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos, 1920 2067
Chinese dekseldoos, 1920

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Nico Baak, Twentse boerderij 1350
Nico Baak, Twentse boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt 1115
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort 1040
van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden camee hanger 844
Gouden camee hanger

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot barnstenen 695
Lot barnstenen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot lot ringen 673
Groot lot ringen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lapponia ring, zilver 646
Lapponia ring, zilver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee gouden ringen 571
Twee gouden ringen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband 565
Zilveren armband

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouden ring met jade 544
Gouden ring met jade

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden ring & oorbellen met jade 507
Gouden ring & oorbellen met jade

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kistje met intarsia & naaigerei 225
Kistje met intarsia & naaigerei

Resultaat:

350 EUR