Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Zwiebelmuster porselein 6190
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee antieke tegeltableau's 6183
Twee antieke tegeltableau's

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6176
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse scheepsklok, 1930 3571
Engelse scheepsklok, 1930

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (44st.) 6169
Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Junghans regulateur, 1900 3564
Junghans regulateur, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke schoolklok Ø 56 cm. 3557
Antieke schoolklok Ø 56 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Resultaat:

250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1074
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis

Resultaat:

50 EUR

Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1060
Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

Resultaat:

80 EUR

Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm. 6133
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR

Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920 3521
Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920
Startprijs 130 EUR
Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm. 1031
Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Antieke erotische bureauklok, 1930 3514
Antieke erotische bureauklok, 1930

Resultaat:

500 EUR

Franse empire pendule, 1800 3507
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Chinese Familie Rose tempelhouder 7166
Chinese Familie Rose tempelhouder
Startprijs 5.000 EUR
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm. 7159
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR