54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Twee Chinese stoelen 4042
Twee Chinese stoelen

150 EUR

Onduidelijk, 17e Eeuws fregat 1324
Onduidelijk, 17e Eeuws fregat

50 EUR

Witgouden rozetring met diamant 527
Witgouden rozetring met diamant
Startprijs 900 EUR
Witgouden armband 534
Witgouden armband
Startprijs 2.000 EUR
6x Eiken stoelen 4078
6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR
Jan Kelderman, Parijs 1360
Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

40 EUR

Set gouden ringen met diamant 541
Set gouden ringen met diamant
Startprijs 1.800 EUR
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm. 4085
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm.

130 EUR

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

325 EUR

Wortelnoten commode 4092
Wortelnoten commode

90 EUR

Commode 4121
Commode

150 EUR

IWC horloge 577
IWC horloge
Startprijs 700 EUR
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4128
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 350 EUR
Erotisch zakhorloge 584
Erotisch zakhorloge
Startprijs 350 EUR
Maurice Lacroix horloge 591
Maurice Lacroix horloge

50 EUR

Zeldzame oorkonde met lakzegel 2012
Zeldzame oorkonde met lakzegel
Startprijs 500 EUR
19e Eeuwse Engelse commode 4135
19e Eeuwse Engelse commode
Startprijs 500 EUR
Mahonie chiffoniere, 1840 4142
Mahonie chiffoniere, 1840

225 EUR

Twee Franse kandelaren, 1860 2019
Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR
Twee koperen piedestals 2026
Twee koperen piedestals
Startprijs 300 EUR
Set dames-pink-ringen 627
Set dames-pink-ringen
Startprijs 450 EUR
Zware palissander armleunstoel, 1850 4171
Zware palissander armleunstoel, 1850

60 EUR

Chinese stoel 4178
Chinese stoel
Startprijs 350 EUR