Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie 17e - 18e  eeuse Chinese borden Ø 21 cm. 7741
Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7105
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm. 7106
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Dienblad met zilveren rand 230
Dienblad met zilveren rand
Startprijs 150 EUR
Zilveren ovale doos 79
Zilveren ovale doos
Startprijs 300 EUR
Henk Dekker, Hollands havengezicht 1270
Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen 1271
Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen

Resultaat:

80 EUR

5 Zilveren lepels 243
5 Zilveren lepels
Startprijs 60 EUR
Zilveren broodmand 93
Zilveren broodmand
Startprijs 500 EUR
Verkocht
3 Zilveren broekstukken 94
3 Zilveren broekstukken

Resultaat:

150 EUR

Zilveren lepels en vorkjes, divers 244
Zilveren lepels en vorkjes, divers
Startprijs 60 EUR
Antieke bronzen boeddha, H 14 cm. 7120
Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier 1306
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7755
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Resultaat:

375 EUR

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm. 7756
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
I. Schmidt, Zwitsers berglandschap 1320
I. Schmidt, Zwitsers berglandschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling 1321
Kars Persoon, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

90 EUR

Zilveren schaal 279
Zilveren schaal
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren mosterpot 280
Zilveren mosterpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7155
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm. 7156
Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Zilveren schaal 293
Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR
Zilveren fruitschaal 294
Zilveren fruitschaal
Startprijs 390 EUR
Verkocht
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar 1356
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar

Resultaat:

60 EUR