Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzische loper, 270 x 75 cm.
Resultaat: 80 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans/Chinees aardewerk
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Japans/Chinees aardewerk. 1x Chinese Sang de Boeuf karper, 19e eeuw. 1x Japanse Satsuma schaal met draken decor + bodemmerk, gelijmd. 1x Keramieken vaas met cloisonné, floraal/vogel ...

Zilveren doos met lapis lazulli
Resultaat: 80 EUR

Zilveren doos, 950/000, rechthoekig model met lijnendecor en aan de bovenzijde versierd met bloemdecor en 3 bloemen met blauwe stenen. 7x8x1cm. ca 133 gram. Frankrijk, In goede staat

BWG sieradendoos, 1930
Resultaat: 80 EUR

Fraaie sieradendoos, BWG, rechthoekig model, rijkelijk versierd met agaatstenen in diverse kleuren. 12x18x6cm. ca 521 gram. In goede staat

Zilveren bonbonmand klein
Resultaat: 80 EUR

Kleine zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaal decor, geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. De bonbonmand heeft een parelrand. MT.: J.Krins, Schoonhoven, jl.: ...

Twee gouden ringen
Resultaat: 80 EUR

Twee gouden ringen, trouwring, gladmodel, 585/000, en een kleine zegelring, onder gehalte. Totaal ca 3,5 gram.

Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Drie oude dekseldozen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude wortelnoten dekseldozen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 28 cm. In zeer goede staat.

Koperen theeketel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing met koperen Jugendstil theeketel met distel decor. Door Carl Deffner Esslingen. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Groot lot munten
Resultaat: 80 EUR

Groot lot diverse oude munten. Europa, wereld. Tevens drie boeken met euro ontwerp geldstukken. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Chinese benen opiumpijp op standaard
Resultaat: 80 EUR

Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.

Engelse tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Engelse wortelnoten tafelklok met maanstand en halfuur-slag. Weekloper + messing versieringen. 20e Eeuw. Eén veer te strak opgedraaid. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klokkendrager
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse Schwarzwalder klokkendrager. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.

Bronzen jachthond
Resultaat: 80 EUR

Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Martin Stolk
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur van Martin Stolk. Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Vier antieke tegels, 1910 - 1920
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese lekschalen
Resultaat: 80 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen lekschalen. Queng Lung / Kang Xi. Eén floraal op driepoot, één poot mist + bakfout. Eén floraal/coulissen, haarlijn + randschade. Afmeting: 22 - 23 cm. In re...

Zeven Chinese schotels, 1900
Resultaat: 80 EUR

Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Resultaat: 80 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, op klauwpoten met greep. Lepeldoos rechthoekig met gecontourneerd deksel versierd met graveerwerk met paarden. geplaatst op 4 klauwpoten, 1 afgebroken, wel erbij. MT.: Van...

2 Zilveren armbanden met zirconia's
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000, met zirconia's. Een armband met peervormige schakels bezet met een rozet van zirconia's. Voorzien van een karabijnhaak, 20 cm. breedte 6 mm. En een tennisarmband met ...

Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.