Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame op bank in bos. Olieverf op karton. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige messing etagere-tafel. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Leitz Wetzlar microscoop met bruin-glazen apothekersstolp. Circa 1900. Afmeting: 35 - 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws hardhouten Oriëntaals gevecht/afweerschild met messing beslag en polychromie + handgrip. Afmeting: 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.
Oude metalen Deense Jydsk telefoon met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1860. Afmeting: H 36 x Ø 29 cm. In goede staat.
Antiek accordeon met parelmoer-inleg. Met koffer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 45 x 24 cm. In goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met intarsia. Afmeting: 71 x 47 x 53 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel op vier-spant poot. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 97 cm. In goede staat.
Perzisch kleed met groot medaillon + bloem decor. Met signatuur. Afmeting: 250 x 165 cm. In goede staat.
Bronzen Basset hondenkop op multiplex basement. Door T. Steffens A. La Doro. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Twee glazen vazen. 1x Duitse design vaas, gemerkt Elena, in de vorm van Marilyn Monroe jurk. 1x Gesigneerde (onduidelijk) glazen vaas, Torso. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede st...
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen Jugendstil vazen. Ivora Gouda B.O. 218. Circa 1910. Beide vazen onderrand bijgewerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig antiek Societé Ceramique Maastricht lampetstel. Paars-wit-goud. Circa 1900. Eén haarlijn waskom, verder goed. Afmeting: 15 - 35 cm.
Vijf 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. 4x Delft + 1x Friese spreukschotel. Enkele beschadigingen + restauraties. Afmeting: Ø 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.