Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen
Resultaat: 80 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame op bank in bos
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame op bank in bos. Olieverf op karton. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In goede staat.

Twee antieke tazza's, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke compositie metalen tazza's met putti en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 19 x Ø 15 cm. In goede staat.

Messing etagere-tafel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke twee-kleurige messing etagere-tafel. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Japanse bronzen vaas, H 25 x Ø 27 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote gesigneerde Japanse bronzen vaas met druivenranken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 27 cm. In goede staat.

Antieke Leitz Wetzlar microscoop onder stolp, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Leitz Wetzlar microscoop met bruin-glazen apothekersstolp. Circa 1900. Afmeting: 35 - 46 cm. In goede staat.

Oriëntaals afweerschild
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws hardhouten Oriëntaals gevecht/afweerschild met messing beslag en polychromie + handgrip. Afmeting: 10 x Ø 38 cm. In goede staat.

Vier messing schalen
Resultaat: 80 EUR

Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 80 EUR

Oude metalen Deense Jydsk telefoon met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Willem III theestoof, 1860
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1860. Afmeting: H 36 x Ø 29 cm. In goede staat.

Antiek accordeon + koffer
Resultaat: 80 EUR

Antiek accordeon met parelmoer-inleg. Met koffer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 45 x 24 cm. In goede staat.

Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.

Engelse halve maantafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.

Engelse armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met intarsia. Afmeting: 71 x 47 x 53 cm. In goede staat.

Ronde salontafel Ø 97 cm.
Resultaat: 80 EUR

Wortelnoten salontafel op vier-spant poot. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 97 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 250 x 165 cm.
Resultaat: 80 EUR

Perzisch kleed met groot medaillon + bloem decor. Met signatuur. Afmeting: 250 x 165 cm. In goede staat.

Bronzen Basset hondenkop
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Basset hondenkop op multiplex basement. Door T. Steffens A. La Doro. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Drie oude dieren figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee glazen vazen. 1x Duitse design vaas, gemerkt Elena, in de vorm van Marilyn Monroe jurk. 1x Gesigneerde (onduidelijk) glazen vaas, Torso. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede st...

Jardiniere
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.

Twee antieke vazen, 1910
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen Jugendstil vazen. Ivora Gouda B.O. 218. Circa 1910. Beide vazen onderrand bijgewerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.

Vijf-delig lampetstel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Vijf-delig antiek Societé Ceramique Maastricht lampetstel. Paars-wit-goud. Circa 1900. Eén haarlijn waskom, verder goed. Afmeting: 15 - 35 cm.

Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm.
Resultaat: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. 4x Delft + 1x Friese spreukschotel. Enkele beschadigingen + restauraties. Afmeting: Ø 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.