Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vorderzappler klok 3524
Vorderzappler klok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1850 3525
Franse pendule, 1850

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hofmeier tafelklok, 1920 3526
Hofmeier tafelklok, 1920

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Franse pendule, H 72 cm. 3527
Franse pendule, H 72 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, H 68 cm. 3528
Antieke Franse pendule, H 68 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse Sevres pendule, 1860 3529
Franse Sevres pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse pendule met plaquette, 1860 3530
Franse pendule met plaquette, 1860

Resultaat:

225 EUR

Grote Schwarzwalder koekoeksklok, 83 cm. 3531
Grote Schwarzwalder koekoeksklok, 83 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Notarisklok 3532
Notarisklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuwse stoelklok 3533
18e Eeuwse stoelklok

Resultaat:

350 EUR

Klok (huwelijk) 3534
Klok (huwelijk)
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Drie-delig Frans klokkenstel, 1900 3535
Drie-delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 227 cm. 3536
Engelse staande klok, H 227 cm.

Resultaat:

275 EUR

Engelse staande klok, H 205 cm. 3537
Engelse staande klok, H 205 cm.
Startprijs 500 EUR
Reiswekker 3538
Reiswekker
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Franse wandklok, 1870 3539
Franse wandklok, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3540
Zaanse klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Friese notarisklok 3541
Friese notarisklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Duitse vrijslinger, 1890 3542
Antieke Duitse vrijslinger, 1890

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek 3-delig Frans klokkenstel, 1900 3543
Antiek 3-delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

120 EUR

Antieke kolomklok, 1860 3544
Antieke kolomklok, 1860
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 3545
Friese staartklok
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Koekoeksklok 3546
Koekoeksklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3547
Friese stoelklok

Resultaat:

50 EUR