Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanglamp met plaquettes 2024
Hanglamp met plaquettes
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2x Antieke wandplaquette, 1870 2025
2x Antieke wandplaquette, 1870

Resultaat:

80 EUR

Symphonion speeldoos + platen, 1900 2026
Symphonion speeldoos + platen, 1900
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Zwitserse speeldoos, 1880 2027
Zwitserse speeldoos, 1880

Resultaat:

500 EUR

Oude hoge bi kinderfiets 2028
Oude hoge bi kinderfiets
Startprijs 300 EUR
Twee putti kandelaren, H 54 cm. 2029
Twee putti kandelaren, H 54 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Lot antieke nachtwakers-klokken (6x) 2030
Lot antieke nachtwakers-klokken (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot nachtwakers klokken 2031
Lot nachtwakers klokken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Nachtwakers klokken 2032
Nachtwakers klokken

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 40 cm. 2033
Twee antieke Franse kaarskandelaren, H 40 cm.

Resultaat:

250 EUR

8 Opium gewichten, brons 2034
8 Opium gewichten, brons
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engelse ingelegde stoof 2035
Engelse ingelegde stoof

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke houtkachel, 1900 2036
Antieke houtkachel, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse tondeldoos 2037
Zeldzame 18e eeuwse tondeldoos

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zeldzaam grote koekplank, 78 x 53 cm. 2038
Zeldzaam grote koekplank, 78 x 53 cm.

Resultaat:

150 EUR

Antieke dekseldoos met ingebouwde polyfoon 2039
Antieke dekseldoos met ingebouwde polyfoon
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot hotel/receptie bellen (7x) 2040
Lot hotel/receptie bellen (7x)

Resultaat:

90 EUR

Voor-oorlogs cricket-spel 2041
Voor-oorlogs cricket-spel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Heilig kruis + wijwaterbak 2042
Heilig kruis + wijwaterbak

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke microscoop 2043
Antieke microscoop

Resultaat:

180 EUR

Vintage W.M.F. koffiemachine 2044
Vintage W.M.F. koffiemachine
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot porseleinen gewichten 2045
Lot porseleinen gewichten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antieke Engelse gewichten 2046
Lot antieke Engelse gewichten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot  antieke Engelse persgewichten 2047
Lot antieke Engelse persgewichten

Resultaat:

120 EUR