Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gestoken lijst met spiegel, H 84 x B 65 cm. 4072
Gestoken lijst met spiegel, H 84 x B 65 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke wangentafel + bretterstoel 4073
Antieke wangentafel + bretterstoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Henry Deux eethoek, 1880 4074
Antieke Henry Deux eethoek, 1880

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Halve maantafel 4075
Halve maantafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Halve maantafel, 1800 4076
Halve maantafel, 1800

Resultaat:

190 EUR

Antieke halbank 4077
Antieke halbank
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Eiken dekenkist 4078
Eiken dekenkist

Resultaat:

170 EUR

Twee Engelse stoelen 4079
Twee Engelse stoelen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Kleine bijzettafel 4080
Kleine bijzettafel

Resultaat:

400 EUR

Italiaanse Chiavari stoel 4081
Italiaanse Chiavari stoel
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke theetafel, 1880 4082
Antieke theetafel, 1880

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Soester spiegel, 107 x 53 cm. 4083
Mahoniehouten Soester spiegel, 107 x 53 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire, 1900 4084
Wortelnoten secretaire, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Vertico met opstand, 1890 4085
Vertico met opstand, 1890

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke likeurtafel, 1900 4086
Antieke likeurtafel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Louis Philippe wandtafel + stoel 4087
Louis Philippe wandtafel + stoel
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Mahoniehouten tafel, 1840 4088
Mahoniehouten tafel, 1840

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Engelse kapspiegel 4089
2x Antieke Engelse kapspiegel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hollandse hoekkast 4090
Hollandse hoekkast

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4091
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

140 EUR

Antiek religieus kabinet 4092
Antiek religieus kabinet
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Mahoniehouten wijntafel Ø 40 cm. 4093
Mahoniehouten wijntafel Ø 40 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten salontafel 4094
Wortelnoten salontafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire, 1880 4095
Wortelnoten secretaire, 1880

Resultaat:

300 EUR