Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
50-er Jaren design stoel 4096
50-er Jaren design stoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken theekastje, 1920 4097
Eiken theekastje, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Italiaanse lederen stoelen, 1980 4098
Twee Italiaanse lederen stoelen, 1980

Resultaat:

100 EUR

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire 4099
18e Eeuws Engels schrijfsecretaire
Startprijs 300 EUR
Eiken dressoir 4100
Eiken dressoir
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Barok spiegel 4101
Barok spiegel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Spiegel, H 80 x B 71 cm. 4102
Spiegel, H 80 x B 71 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Soester spiegel, H 87 x B 46 cm. 4103
Soester spiegel, H 87 x B 46 cm.

Resultaat:

50 EUR

Mechelse vitrinekast, 1880 4104
Mechelse vitrinekast, 1880
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4105
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Engelse schommelstoel 4106
Engelse schommelstoel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Engelse tafel 4107
Engelse tafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, 140 x 105 cm. 4108
Vergulde spiegel, 140 x 105 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Halspiegel, 162 x 60 cm. 4109
Halspiegel, 162 x 60 cm.

Resultaat:

50 EUR

Antieke armleunstoel, 1900 4110
Antieke armleunstoel, 1900
Startprijs 80 EUR
Wortelnoten porseleinkast, 1900 4111
Wortelnoten porseleinkast, 1900
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Antieke kapstok, 1900 4112
Antieke kapstok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chippendale tafel, 1900 4113
Antieke Chippendale tafel, 1900

Resultaat:

150 EUR

Boeren servieskast 4114
Boeren servieskast
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Japanse lakwerk kast 4115
Japanse lakwerk kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Japanse lakwerk spinde 4116
Japanse lakwerk spinde

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2-Zits Chesterfield bank 4117
2-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3-Zits Chesterfield bank 4118
3-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Eiken kist met beslag 4119
Eiken kist met beslag

Resultaat:

180 EUR