Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse knobbelvaas, H 28 cm. 6264
Engelse knobbelvaas, H 28 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee porseleinen beelden 6265
Twee porseleinen beelden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen 6266
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm. 6267
Franse Sevres plaquette, 30 x 29 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm. 6268
Drie 18e Eeuwse Delftse vazen, H 20 - 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm. 6269
18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm.
Startprijs 100 EUR
Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm. 6270
Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm. 6271
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm.

Resultaat:

375 EUR

19e Eeuws Duits servies 6272
19e Eeuws Duits servies
Startprijs 850 EUR
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880 6273
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880
Startprijs 1.000 EUR
Lot tegels/druiven decor (16 st.) 6274
Lot tegels/druiven decor (16 st.)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm. 6275
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels theeservies 6276
Engels theeservies

Resultaat:

30 EUR

Twee delen Wedgwood 6277
Twee delen Wedgwood
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Groot Meissen servies 6278
Groot Meissen servies

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Meissen servies 6279
Meissen servies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Meissen serviesgoed 6280
Meissen serviesgoed

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920 6281
Antiek Royal Sphinxs/Boch kaststel, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6282
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm. 6283
Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Meissen theepot 6284
18e Eeuwse Meissen theepot

Resultaat:

550 EUR

Majolica bloempot Ø 38 cm. 6285
Majolica bloempot Ø 38 cm.
Startprijs 120 EUR
Majolica piedestal, H 52 cm. 6286
Majolica piedestal, H 52 cm.
Startprijs 40 EUR