Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren asperge-schep 265
Zilveren asperge-schep

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie delen zilver 266
Drie delen zilver

Resultaat:

90 EUR

Zilveren doos, 18e eeuw 267
Zilveren doos, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
8 Fruitmesjes met zilveren heft 268
8 Fruitmesjes met zilveren heft

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot zilverwerk (4x) 269
Lot zilverwerk (4x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Zilveren lepels/vorken 270
6 Zilveren lepels/vorken

Resultaat:

130 EUR

Zilveren bonbonmand 271
Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR
Zilveren bonbonmand met hengsel 272
Zilveren bonbonmand met hengsel
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Zilveren schep 273
Zilveren schep

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie zilveren fotolijsten 274
Drie zilveren fotolijsten

Resultaat:

140 EUR

Drie delen zilver 275
Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie-delig plated Chinees servies, 1920 276
Drie-delig plated Chinees servies, 1920

Resultaat:

500 EUR

Zilveren bakje met voorstelling 277
Zilveren bakje met voorstelling
Startprijs 120 EUR
Zilveren gezaagde broodmand 278
Zilveren gezaagde broodmand
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2 Zilveren specerijenbakjes 279
2 Zilveren specerijenbakjes

Resultaat:

40 EUR

Zilveren schaal met hengsel 280
Zilveren schaal met hengsel
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zilveren comfoor 281
Zilveren comfoor

Resultaat:

150 EUR

Zilveren schaal 282
Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR
Zilveren schaal 283
Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren schaal met hengsel 284
Zilveren schaal met hengsel

Resultaat:

225 EUR

Zilveren mand 285
Zilveren mand
Startprijs 150 EUR
Zilveren mandje met hengsel 286
Zilveren mandje met hengsel
Startprijs 160 EUR
Zilveren ovale doos 287
Zilveren ovale doos
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren tafelbel 288
Zilveren tafelbel

Resultaat:

150 EUR