Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuwse kraantjeskan 169
19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2 Lodereinflesjes met zilveren dop 170
2 Lodereinflesjes met zilveren dop

Resultaat:

60 EUR

Zilveren suikerstrooier 171
Zilveren suikerstrooier
Startprijs 200 EUR
Zilveren druivenschaar 172
Zilveren druivenschaar
Startprijs 60 EUR
Zilveren visschep 173
Zilveren visschep
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren pasteischep 174
Zilveren pasteischep

Resultaat:

130 EUR

Zilveren presenteerschaal 175
Zilveren presenteerschaal
Startprijs 60 EUR
Duits glas met zilveren voet 176
Duits glas met zilveren voet
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot zilveren, divers 177
Lot zilveren, divers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Zilveren pepermuntdoosjes 178
3 Zilveren pepermuntdoosjes

Resultaat:

180 EUR

Vijf zilveren miniaturen 179
Vijf zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot zilver 180
Lot zilver

Resultaat:

50 EUR

Zwavelstokjeshouder 181
Zwavelstokjeshouder
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Opaline botervloot met zilverwerk 182
Opaline botervloot met zilverwerk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kristallen specerijen bakjes met zilver 183
Kristallen specerijen bakjes met zilver

Resultaat:

60 EUR

Kristallen zout en peperhouder met zilver 184
Kristallen zout en peperhouder met zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren schaar met rokhaak 185
Zilveren schaar met rokhaak
Startprijs 120 EUR
2 Zilveren specerijenbakjes 186
2 Zilveren specerijenbakjes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren pasteilepel met vogel 187
Zilveren pasteilepel met vogel

Resultaat:

80 EUR

3-Delig zilveren servies 188
3-Delig zilveren servies
Startprijs 500 EUR
2 Zilveren strooilepels 189
2 Zilveren strooilepels
Startprijs 70 EUR
Zilveren apostellepel 190
Zilveren apostellepel
Startprijs 70 EUR
Zilveren kan 191
Zilveren kan
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Zilveren lodereindoos 192
Zilveren lodereindoos

Resultaat:

60 EUR