Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

57. Juliveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 6 juli 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Delig Frans klokkenstel, 1860 3500
3-Delig Frans klokkenstel, 1860
Startprijs 1.850 EUR
Frans klokkenstel, 1930 3501
Frans klokkenstel, 1930
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Franse strijdwagen pendulette, 1820 3502
Franse strijdwagen pendulette, 1820

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule 3503
Vuurvergulde Franse pendule

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Mysterieuze Junghans pendule 3504
Mysterieuze Junghans pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke datumklok 3505
Antieke datumklok

Resultaat:

400 EUR

Vuurvergulde pendule, 1800 3506
Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.350 EUR
Verkocht
Gründer staande klok, 1890 3507
Gründer staande klok, 1890

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 240 cm. 3508
Engelse staande klok, H 240 cm.

Resultaat:

225 EUR

Franse pendule 3509
Franse pendule
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Black Forest pendule 3510
Black Forest pendule

Resultaat:

1.650 EUR

Louis Seize pendule onder stolp 3511
Louis Seize pendule onder stolp
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Marmeren pendule, 1860 3512
Marmeren pendule, 1860

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Russische bureauklok 3513
Russische bureauklok

Resultaat:

40 EUR

Staand horloge, 1780 3514
Staand horloge, 1780
Startprijs 1.500 EUR
Zaagklok 3515
Zaagklok
Startprijs 200 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3516
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3517
Franse vuurvergulde pendule, 1840

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker, 1900 3518
Antieke reiswekker, 1900

Resultaat:

110 EUR

Franse lantaarn klok 3519
Franse lantaarn klok
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1860 3520
Franse pendule, 1860

Resultaat:

280 EUR

Friese kortstaart klok 3521
Friese kortstaart klok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Engelse staande klok, H 235 cm. 3522
Engelse staande klok, H 235 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Franse pendulette 3523
Franse pendulette
Startprijs 400 EUR