Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

57. Juliveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 6 juli 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Delftse schenkkan (aap) 6000
Delftse schenkkan (aap)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Frans servies 6001
Frans servies

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chocolade kop + schotel 6002
Chocolade kop + schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Weense kop en schotels 6003
Antieke Weense kop en schotels

Resultaat:

120 EUR

Rozenburg Den Haag wandplaquette, 1900 6004
Rozenburg Den Haag wandplaquette, 1900
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuwse Marcolini figuren groep 6005
18e Eeuwse Marcolini figuren groep
Startprijs 1.000 EUR
Twee antieke figuren, H 17 - 18 cm. 6006
Twee antieke figuren, H 17 - 18 cm.
Startprijs 1.750 EUR
Twee Marcolini figuren op piedestal, H 15,5 cm. 6007
Twee Marcolini figuren op piedestal, H 15,5 cm.
Startprijs 850 EUR
Franse Sevres dekseldoos 6008
Franse Sevres dekseldoos
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6009
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

190 EUR

Antieke Sevres tafelschaal Ø 37 cm. 6010
Antieke Sevres tafelschaal Ø 37 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
3x Rond tegeltableau  Ø 39 cm. 6011
3x Rond tegeltableau Ø 39 cm.

Resultaat:

500 EUR

Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm. 6012
Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm.
Startprijs 2.100 EUR
Verkocht
Antieke Delftse tulpenvaas 6013
Antieke Delftse tulpenvaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
5-Delig Rozenburg kaststel 6014
5-Delig Rozenburg kaststel

Resultaat:

1.150 EUR

Antieke majolica jardiniere, 1880 6015
Antieke majolica jardiniere, 1880
Startprijs 180 EUR
Drie delen majolica, 1900 6016
Drie delen majolica, 1900
Startprijs 90 EUR
Hollandse Sint Lukas vaas, 1925 6017
Hollandse Sint Lukas vaas, 1925
Startprijs 100 EUR
Albarello 1696 6018
Albarello 1696
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Rozenburg wandschotel Ø 17,2 cm. 6019
Rozenburg wandschotel Ø 17,2 cm.

Resultaat:

250 EUR

Bord van José Alves Cunha 6020
Bord van José Alves Cunha
Startprijs 400 EUR
Antiek servies Lange lijs 6021
Antiek servies Lange lijs
Startprijs 200 EUR
Majolica figurengroep, 1900 6022
Majolica figurengroep, 1900
Startprijs 80 EUR
Italiaanse Albarello 6023
Italiaanse Albarello
Startprijs 350 EUR