57. Juliveiling 2023

Veiling op donderdag 6 juli 2023 van 10:00

Wortelnoten vitrinekast 4000
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 1.000 EUR
Noten porseleinkast 4001
Noten porseleinkast
Startprijs 700 EUR
18e Eeuws tabernakel secretaire 4002
18e Eeuws tabernakel secretaire
Startprijs 2.500 EUR
Chiffoniere, 1800 4003
Chiffoniere, 1800

700 EUR

Bakwaaier kabinet, 1760 4004
Bakwaaier kabinet, 1760

500 EUR

Miniatuur kabinet 4005
Miniatuur kabinet

400 EUR

Antieke chaise longue, 1860 4006
Antieke chaise longue, 1860

200 EUR

Franse bijzettafel Ø 40 cm. 4007
Franse bijzettafel Ø 40 cm.

140 EUR

Houtgestoken hocker, H 51 x Ø 39 cm. 4008
Houtgestoken hocker, H 51 x Ø 39 cm.
Startprijs 600 EUR
Mahonie schrijfsecretaire 4009
Mahonie schrijfsecretaire
Startprijs 1.750 EUR
Franse bijzettafel 4010
Franse bijzettafel

180 EUR

Notenhouten glas/porseleinkast 4011
Notenhouten glas/porseleinkast
Startprijs 500 EUR
Kapitale boekenkast, 1880 4012
Kapitale boekenkast, 1880
Startprijs 1.800 EUR
Vergulde spiegel, 187 x 102 cm. 4013
Vergulde spiegel, 187 x 102 cm.

300 EUR

2-Delig eiken tinbuffet 4014
2-Delig eiken tinbuffet

450 EUR

Secretaire 4015
Secretaire
Startprijs 250 EUR
Chiffoniere 4016
Chiffoniere

225 EUR

18e Eeuwse porseleinkast 4017
18e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.250 EUR
Duitse Buffet kast, 1880 4018
Duitse Buffet kast, 1880

275 EUR

Eethoek, 6 stoelen + tafel 4019
Eethoek, 6 stoelen + tafel

1.000 EUR

Eiken hoekkast 4020
Eiken hoekkast
Startprijs 700 EUR
Hollands secretaire, 1860 4021
Hollands secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR
Pronk vertico, 1880 4022
Pronk vertico, 1880

400 EUR

Bergische vitrine opzetkast 4023
Bergische vitrine opzetkast
Startprijs 350 EUR