Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

57. Juliveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 6 juli 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
12-Delig kang xi kop/schotels 7001
12-Delig kang xi kop/schotels

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Zeldzame 16e - 17e eeuwse Chinese fles, H 33 cm. 7002
Zeldzame 16e - 17e eeuwse Chinese fles, H 33 cm.

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 20,9 cm. 7003
Twee Chinese borden Ø 20,9 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23,2 cm. 7004
Chinees bord Ø 23,2 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Chinese theebus 7005
2x Chinese theebus

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Chinese vaas met zilver 7006
2x Chinese vaas met zilver

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6x Chin. kop + schotels 7007
6x Chin. kop + schotels

Resultaat:

350 EUR

2x Chinese gemberpot 7008
2x Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot Chinese kop en schotels 7009
Lot Chinese kop en schotels

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop/schotels 7010
Twee Chinese kop/schotels

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Twee Japanse kommen 7011
Twee Japanse kommen

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2x Chinese snuffbottle 7012
2x Chinese snuffbottle

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Chinese snuffbottle 7013
2x Chinese snuffbottle

Resultaat:

150 EUR

2x Chinese snuffbottle 7014
2x Chinese snuffbottle
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese penselenpot 7015
Chinese penselenpot

Resultaat:

300 EUR

Chinese dekselschaal Ø 24 cm. 7016
Chinese dekselschaal Ø 24 cm.
Startprijs 300 EUR
2x Chinese dekselschalen 7017
2x Chinese dekselschalen
Startprijs 400 EUR
16e - 17e Eeuwse Chinese schotel Ø 20 cm. 7018
16e - 17e Eeuwse Chinese schotel Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Grote Chinese dekselpotten 7019
2 Grote Chinese dekselpotten

Resultaat:

6.000 EUR

Zes Chinese kop en schotels 7020
Zes Chinese kop en schotels
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Lot Chinees (divers) 7021
Lot Chinees (divers)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
8-Delig Chinees servies 7022
8-Delig Chinees servies

Resultaat:

700 EUR

Chinese vleesschotel, 24 x 32,5 cm. 7023
Chinese vleesschotel, 24 x 32,5 cm.
Startprijs 450 EUR
Twee vazen + tafeltjes 7024
Twee vazen + tafeltjes
Startprijs 2.000 EUR