Grote opaline petroleumlamp met originele glazen kap (chip) in zeer goede staat ca. 1900 63xø28cm. Cond.: G
Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U
Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Grote 2-lichts lampenstandaard, brons gepatineerd 2e helft 20e eeuw 160xø20cm. Cond.: G
Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...
Kavel diverse zakhorloges o.a; 1x zakhorloge (nikkel met ketting), cilindergang ca. 1920, 1x Junghans zakhorloge ankergang ca. 1940 en 3x Los uurwerk.
Verzameling van tien oude hoedenspelden ca. 1900 in goede staat 16-32cm. Cond.: G
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G
grote plated teeheketel met comfoor en grote hengsel 20e eeuw. Mooie vromgeving in zeer goede staat 47x20x27cm. Cond.: G
Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G
Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U
Vroeg iepenhouten sieradendoos ca. 1830 in zeer goede staat met origineel slotje en 4 messing bolpootjes 5x13x20cm. Cond.: U
Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U
Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.
4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G
Kleine zilveren beker met blauw binnenglas, gemerkt met anker, leeuw M en B C. Gewicht zonder glas ca. 35gr. 8xø4cm. Cond.: G
Ovale spiegel van koper met medaillon 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 40x25x2cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met goud- en magnoliadecor 2e helft 20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G