Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G
Twee Wedgwood keramieken tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø30cm. Cond.: G
Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G
Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G