Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G
Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G
Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.
Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M
Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G
Twee oude Chinees keramieken gemberpotten ca. 1930 met bont floraal decor en cracele glazuur (gemerkt) 17xø13cm. Cond.: G