Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Figuren, Gerold Bavaria
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G

2 Keulse potten
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met decor van bloemen, vogels en vlinders met groen glazuur (gesigneerd). Kleinere bord heeft chip bij rand 18,5xø23cm. Cond.: R-G

2 Persoon serviesje
Resultaat: 20 EUR

Oud Chinees porseleinen serviesje ca. 1930 met bloemendecor bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan en 2 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G

2 Chinese stapeldozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G

3 Porseleinen vogels
Resultaat: 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...

3 Kop & schotels, vlinder
Resultaat: 20 EUR

Drie kop & schotels van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 met vlinderdecor in goede staat 7xø14cm.

5 Delen eierschaal pors.
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen 19e eeuws Chinees eierschaal porselein: 4x Familie Roze met floraal- en vogeldecor (gesigneerd), 1x bijzondere schotel met veel tekst en afbeeldingen van hoogwaardigheidsbekleders (gesignee...

Chinese lakstempel
Resultaat: 20 EUR

Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.

Div. pors. figurengroep
Resultaat: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

Fam. Rose vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.

7 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasj...

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen schotel, Wanli (gelijmd), waarschijnlijk 16e-17e eeuw, ø22,5cm. Cond.: M

Chinese schotel
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

Eend, Hutschenreuther
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G

KPM fruitservies
Resultaat: 20 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

2x Gemberpot + deksel
Resultaat: 19 EUR

Twee oude Chinees keramieken gemberpotten ca. 1930 met bont floraal decor en cracele glazuur (gemerkt) 17xø13cm. Cond.: G

2 Vazen, B&G
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G

Blauwe pot met handvat
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen schenkkan met handvat, los deksel en zwiebelmuster-decor ca. 1900 in goede staat 18x14xø12cm.

Vaas, Bavaria
Resultaat: 15 EUR

Grote Duitse porseleinen vaas met naakte badende dames afgebeeld. Gemerkt Wunsiedel Bavaria. beschildering gesigneerd H. Guuner? ca. 1980, 26xø10cm. Cond.: G

Vaasje, B&G
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G

Duits restservies
Resultaat: 10 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G