Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm
Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm
Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.
Antieke ivoren Chinese figuur omstreeks 1900, man met vogel op zijn rug(hand weg, kop vogel weg) 15,5cm Cond:M
Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.
Chinese 19e eeuwse Chinese dolk (gesigneerd), gemaakt van been, uitgesneden met figurendecors. 39cm. Schede mist een stukje en is gerestaureerd.
Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Antieke ivoren Corpus Christie in goede staat van mooie kwaliteit 20x14cm. Cond.: G
Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Oude Oosterse been gesneden ruggenkrabber met hanenpoot en spinnendecor 42cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat
Vijf diverse antieke ivoren voorwerpen, brievenopener met krokodillenhandvat, twee vazen met florale decors(zonder bodem) brieven opener, vogel figuur op houten voet. 15-30cm Cond:G
Zes oude Chinese uit been gesneden monniksknopen in goede staat, 2,5øcm
Antieke Chinese benen beeld, voorstellende een Chinese reizende koopman omstreeks 1900 (aantal delen gelijmd) 18x24x8cm Cond:R/G
Oude gegraveerde benen doos met ruiters te paard, 20e eeuw 11,5x6,5x3cm Cond:G
Antieke Duitse sigarenknipper met zilveren montuur en ivoren tand 21cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese benen netsukes 20e eeuw allen gemerkt, een met ratjes een met gezichten en man met karper. 2,5x3cm Cond:G
Oosterse benen tabakspijp voorstellende een vogelklauw met leeuwenkop 20e eeuw 17cm Cond:G
Antiek Chinees ivoren schelp met snijwerk en figuren in het bos omstreeks 1900 (chip) 6,3x27,2cm Cond:R/G
Twee oude antieke Chinese bewerkte benen flacons met krab en kreeft in goede staat. 7,5x5x3
Oosterse benen brievenopener met rat als heft in doos, 20e eeuw 24x3x4,5cm Cond:G
Drie delen oud antiek oosters bewerkt been met erotische voorstellingen in goede staat. 12x4cm
Briefopener en ketting, broche van ivoor. Briefopener met zilveren heft met fraaie bewerking en blauw emaille. Stukje ivoor afgebroken. En een ketting en broche van uitgesneden ivoor. Broche mist stek...
Oude antieke oosterse benen figuur voorstellend een liggende oosterse naakte dame 11cm Cond:G
Oude Chinese benen houder met erotische voorstelling(4-delig uitschuifbaar) met 4 delen hout bewerkt em Chinese tekens 20e eeuw 22x5x1,5cm Cond:G
Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren visser op houten voet ca. 1900 in goede staat 16cm.
Chinese ivoren speelbal op zuiltje ca. 1900 (4 bewerkte opgewerkte bollen in 1), zuiltje met lotusbloem 12xø3,8cm. Cond.: G
Antieke ivoren Oosterse boedha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G
Ivoren kluwenhouder en centimeterhouder 19e eeuws, stopje mist 4-5cm Cond:G
Negen antieke ivoren figuren, z olifanten en twee bustes 2-1,5cm Cond:G
Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G
Drie antieke ivoren figuren: 1x visser met karper, 1x man met bamboe en 1x hoogwaardigheidsbekleder 10-15cm. Cond.: G
Acht diverse oude figuren: 1x tinnen paard, 1x rood Chinees figuur (koraal?), 3x albasten aap, 1x natuurstenen schildpad, 1x gesigneerd antiek figuur van een Chinese krijger tafereel met paard en twee...
Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G
Drie antieke Chinese ivoren figuren, gesigneerd 19e eeuw: 1x Chinese man met karper en kraanvogels, 1x man met zwaard en perkament en 1x Chinese hoogwaardigheidsbekleder met originele beschildering 6-...
Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G