Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen servies
Resultaat: 600 EUR

Duits 18e eeuws Meissen porseleinen servies (1774 - 1813 Marcolinizeit) met decor van goud en flora, bevat o.a: 1x theebus met zilveren dop (goed), 1x diepe kom (goed), 1x koffiekan (tuit, pot en deks...

Grote porseleinen vaas
Startprijs 6.000 EUR

Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G

Figuur, Ming Dynasty
Startprijs 800 EUR

Grote Chinese terracotta figuur uit de han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm

Groot porseleinen stuk
Resultaat: 550 EUR

Grote oud Duitse Volkstedt Rudolstadt porseleinen figurengroep 20e eeuw, demontabel, wit, met honderden roze bloemen (minimale chip mogelijk) 44x48x28cm Cond:G

Servies, Nymphenburg
Resultaat: 950 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G

Figuur, Wei du Nord
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G

Majolica zuil met bloempot
Startprijs 300 EUR

Antieke majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemertk,A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.

2 Sitzendorf kandelaars
Startprijs 1.800 EUR

Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...

KPM plaquette
Resultaat: 475 EUR

Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G

Plateel vaas
Startprijs 1.400 EUR

Grote oude platelen Jugendstil stijl vaas, gemerkt Gouda Zuid Holland 20e eeuw met floraal decor 52xø22cm. Cond.: G

Trekpotje, blauw/groen
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws met Amsterdams bont decor, in goede originele staat 14x17,5x10ø

Porseleinen panter
Startprijs 700 EUR

Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm

Yixing trekpotje
Startprijs 250 EUR

Gesigneerde oude Chinese yixing theepot met bamboedecor in goede staat 12x19xø13cm.

Yixing trekpotje
Startprijs 250 EUR

Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor (minimale chip voet) 11,4x14x9cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Startprijs 250 EUR

Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboedecor in goede staat 7,5x14xø9cm. Cond.: G

Grote vaas
Startprijs 4.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e 19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G

2 Olielampen
Startprijs 200 EUR

Twee antieke terracotta olielampen (waarschijnlijk Zuid Amerikaans, pre Colombiaans), 1x tuit licht beschadigd en 1x chips bovenrand. 13x21xø16cm. en 11x19xø14,5cm. Cond.: G

Imari bloempot
Resultaat: 200 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R

Han Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm

Ming Figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese Teracotta ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 26,7cm Cond:G

Chinees bord met zilv. beugel
Startprijs 375 EUR

Chinees porseleinen diep bord 18e eeuws met prachtig zilveren hengsel in de vorm van gevlochten draad waarop geeiseleerde bloem en blad motieven, 835/000 Grootkeur, Jaarletter U:1854 MT: moeilijk lees...

Yixing trekpotje, ring
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinese keramieken Celadon kom, met lichtgroene glazuur Yuan Dynasty 1279-1368 met expertise 6x15cm Cond:G

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø Cond:R/G

Divers Chinees porselein
Startprijs 650 EUR

Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...

Chinees beeld
Resultaat: 1.700 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend oude Chinese man met wandelstok 61cm Cond:G

Chinees beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellende een Chinese man (hoogwaardigheidsbekleder, in goede staat 63x5cm

Chinees beeld
Resultaat: 1.300 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur , 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend Chinese man met kind, in goede staat 62cm

10 kop en 11 schotel
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 21 delen 19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (10 complete sets en 1 losse schotel) ca. 1880, gesigneerd. Decor met rood-gouden keizerlijke voorstellingen. 1 Kopje gebarsten en 1 ch...

6x Kop & Schotel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R

2 Kommen, blauw/wit
Startprijs 700 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen 16e 17e eeuws, beide met vogel in de natuur decor met geschulpte rand( lichte glazuurschade, 1 haarscheurtje) 4,5x14,3cm 5x 14,8ø Cond:G

Wit Chinees beeld op console
Startprijs 225 EUR

Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R

2 Chinese schotels
Resultaat: 330 EUR

Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G

2 Blauwe vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm

Vleesschotel Chinees klein
Resultaat: 70 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met kustplaats decor, in zeer goede staat. 27x20cm

Chinees miniatuur trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen miniatuur trekpotje, 18e eeuws, gemerkt, met bloesemtak decor in goede staat.6x9x4,8ø

Chinese trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met Chinese tuin decor, 17-18e eeuws(chip tuit, en randschade deksel) 12x17x10ø Cond: R/G

Vaas vrouw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)

Yixing theepotje
Resultaat: 375 EUR

Kleine antiek Chinese Yixing theepot 19e eeuws of ouder (gemerkt zeer) verfijnd gemaakt, in zeer goede staat 7,5x10,3x6,4ø

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

Kop & Schotels, Kang Xi
Resultaat: 550 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G

Kang Xi bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G

Porseleinen theebus
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met dorpsgezicht in bergendecor, blauw-wit 41,5x21,5ø ca 1900 Cond:G

4 Kang Xi schotels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G

Vaas China
Startprijs 100 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R

Chinese kom The Nanking cargo
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G

Schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G

KPM Beeld
Startprijs 200 EUR

Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een man met wandelstok 17cm. Cond.: G

KPM beeld
Startprijs 150 EUR

Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een officier met wandelstok (stukje zwaard eraf, maar is er wel bij) 17cm. Cond.: R-G

2 Bekers
Resultaat: 20 EUR

Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.

Rosenthal sierbord
Startprijs 60 EUR

Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G

3 Delen Meissen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesshaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Volkstedst porselein
Startprijs 50 EUR

Oude Thüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M

Porselein, spinnewiel
Resultaat: 60 EUR

Oude porseleinen figurengroep onduidelijk gemerkt, familie bij spinnewiel(vinger af) 20e eeuw 23x23x6cm Cond R/G

2 Porseleinen vaasjes
Startprijs 120 EUR

Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasje, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G

Porseleinen coupe
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø

2 Delen Duits porselein
Resultaat: 55 EUR

Twee delen oud Duits porselein, een KPM pijpvaas met reiger decor, en Meissen poseleinen dekseldoos omstreeks 1980 met goud-florale decors 10-21cm Cond:G

Twee porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G

Porseleinen groep
Startprijs 320 EUR

Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R

Rosenthal serviesje
Resultaat: 110 EUR

Duits Rosenthal Sansourcy porseleinen ontbijtservies bestaande uit:theekan, koffiekan, melk en suiker, 8 kop en schotels 7 ontbijtborden, 8 eierdoppen, botervloot, schaal, en 2 kleinere schalen. 6-36c...

6 Delen porselein
Resultaat: 60 EUR

Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en t...

KPM Schaal
Resultaat: 70 EUR

Antieke DUitse KPM porseleinen schaal, letters E.R. en Y.M. Handbeschilderd met floraal decor en vlinders 19e eeuw 32x25x4cm. Cond.: G

2 Kandelaren + vaas
Startprijs 10 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31 Cond:G

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G

Bonbonschaal + deksel, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR

Oude Duits porseleinen bonbondekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø Cond:G

Pors. servies, zilv. deksel
Startprijs 175 EUR

Tete a Tete moccaservies omstreeks 1930 (chzechoslovakia ) 1 tablet, een melk, suiker, en mocca kan met zilveren deksels, 2 kop en schotels. (deksel moccakan hoort er mogelijk niet bij, past wel) Cond...

Wit porseleinen beeld
Startprijs 90 EUR

Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontalebl en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G

2 Meissen schaaltjes
Resultaat: 91 EUR

Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.

Servies Rosenthal
Resultaat: 220 EUR

Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...

Porseleinen beeld
Startprijs 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen figuur omstreeks 1980, manb en vrouw met damtafel (vingers af, jurk beschadigd) 15x16x12 Cond:R

4 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

3 Franse doosjes
Startprijs 50 EUR

Drie oude Franse porseleinen dekseldoosjes met landschappen en floraal decor 4,5x6cm Cond:G

2 Franse doosjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Franse porseleinen dekseldoosjes met geschilderde florale decors (beide gemerkt) 4,5x7,5 Cond:G

Grote doos
Startprijs 50 EUR

Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos, met figuren en florale decors in goede staat 5,5x9.5x6 cm

Chinese penselenvaas, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R

Scheerbekken
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse scheerbekken met decor van goud en flora (gelijmd en beschadigd) 7xø27cm. Cond.: S

Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekrampt) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R

3 Chinese trekpotjes
Resultaat: 170 EUR

Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...

Pors. beeld, vrouw
Resultaat: 240 EUR

Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G

Villeroy & Boch servies
Resultaat: 100 EUR

Oud Villeroy en Boch servies, decor Diana, made in Germany SAAR. theepot, 2xmelk en suikerpot, 3 langwerpige vleesschalen, grote ronde schaal, sauskom, soepterrine, dekselschaal, 6 soepborden, 4 kop e...

Porseleinen lamp, groene kap
Resultaat: 50 EUR

Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.

Voorlezende man B&G
Startprijs 80 EUR

Oude Deense Bing en Gröhndal porseleinen figuur, nr. 2037 OK, voorstellend een man en meisje met boek in goede staat 23cm.

Porseleinen bizon
Startprijs 120 EUR

Grote zware porseleinen bizon ca. 1900, ongesigneerd 24x32x12cm. Cond.: G

Porseleinen kat
Resultaat: 80 EUR

Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Wit beeldje, hoge hoed
Startprijs 110 EUR

Oude Chinees porseleinen vrouw, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (stukje vinger weg) 41cm Cond:R/G

Wit beeldje, 2 mannetjes
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen figuur 20e eeuw, mogelijk voorstellend twee Chinezen in westerse klededracht, in goede staat 17,5x13x8cm

2 Porseleinen figuren
Startprijs 15 EUR

Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M

2 Sitzendorf vaasjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Duitse antieke porseleinen Sitzendorf Historisme pronkvazen,putti en vissen decor omstreeks 1900 (1vaas stukje af bij krul bovenrand) 22-23 cm Cnd: R/G

Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.