Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire
Startprijs 9.000 EUR

Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...

Eiken schrijfkabinet
Startprijs 850 EUR

Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G

Kabinet
Resultaat: 1.600 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm

Barok vitrinekast
Startprijs 1.000 EUR

Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...

Polyfoon met onderkast
Resultaat: 5.500 EUR

Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...

Vitrinekast, 2 laden
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...

Eiken kabinet
Resultaat: 800 EUR

Mooi 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met snijwerk, platte zuilen, messing capitellen en verguld beslag. Geheel staand op klauwpoten in goede staat 234x170x60cm.

Kast
Startprijs 4.000 EUR

Zeldzame renaissance schrijfkabinet ca. 1700, Zuid-Duits of Zwitsers. Binnenkant geheel met lades en een schrijfklep (klep heeft ook een ingelegd stuk lei om op te schrijven). Laden zijn bekleed met w...

Buffetkast
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minim...

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm

Ingelegde vitrine
Startprijs 1.250 EUR

Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G

Mahonie barokkast
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...

Eiken kast
Startprijs 950 EUR

Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...

Kabinet Empire
Startprijs 500 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G

Grunder kast
Startprijs 850 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, 1 deurs 2e helft 20e eeuw van wortelnoten. 225x140x44 Cond:G

Barock vitrinekast 1960
Resultaat: 700 EUR

Grote Italiaanse Barock vitrinekast, 2e helft 20e eeuw, notenhout met florale intarsia en snijwerk, 8- deurs. Kast verkeerd in een prachtige toestand. 245x54x232cm Cond:G

Eiken vitrinekast
Startprijs 850 EUR

Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.

Barok commode
Startprijs 600 EUR

Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm

Grunder commode
Startprijs 400 EUR

Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.

Bonheur
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52 cm Cond:G

Etagere tafel
Startprijs 250 EUR

Oude etagere tafel met intarsia op beide bladen: 1x landschap met paardenkar en figuren en 1x vrouw aan het handwerken. Tafel is van notenhout met mahonifineer 1e helft 20e eeuw 68x53x32cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Startprijs 200 EUR

Pallisander naaitafel omstreeks 1860, met vakverdeling en lade, op deksel opbergvak(scharnier los) met wolhouder en gedraaide poten, in goede originele staat. 80x51x38cm

Kamerscherm
Startprijs 500 EUR

Prachtig 19e eeuws kamerscherm met gobelin achter glas, met floraal decor en rocailles in zeer goede originele staat. 126x100x50cm

Mahonie porseleinkast
Startprijs 825 EUR

Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Resultaat: 450 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.

Rietveld bureau
Resultaat: 900 EUR

Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G

Figuur, pilaar
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten piedestal met putti, 20e eeuw 89cm Cond:G

Eiken kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met snijwerk, verguld bronzen beslag en staand op klauwpoten in zeer goede originele staat. 234x180x85cm.

Jugendstil bureau
Startprijs 650 EUR

Prachtig Duits Jugendstil notenhouten schrijfbureau met zweepslag bloemmotieven ca. 1900, recentelijk gerestaureerd. Bevat 4 lades, 4 deuren en uitschuifbaar schrijfblad, Cond.: G

Bureau Willem III
Startprijs 150 EUR

Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G

2 Stoelen
Resultaat: 270 EUR

Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G

Kabinet
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...

Bank
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engesle eikenhouten bank omstreeks 1900 met gobelin stoffering, in goede staat.

Kist
Startprijs 525 EUR

Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G

Iepenhouten commode
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten 4-laden commode ca. 1820. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 97x103x49cm.

Boekenkast
Startprijs 1.600 EUR

Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G

Chiffoniere
Startprijs 500 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Barock commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G

Vitrine
Startprijs 450 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

4 Stoelen
Startprijs 200 EUR

Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm

Eettafel
Startprijs 90 EUR

Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196

Eiken kist, rond
Resultaat: 150 EUR

Antieke vroege eikenhouten dekenkist omstreeks 1700 Duits, met ijzeren banden, origineel slot, en sleutel in goede staat. 70x110x60cm

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G

Mahonie bank
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.

Voltaire met kuif
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Philippe voltaire met snijwerk en goede stoffering in goede staat 140x67x55cm.

Voltaire met kuif
Resultaat: 150 EUR

Antieke voltaire met snijwerk in Louis Philippe stijl in zeer goede staat 120x90x73cm.

Antieke deur
Startprijs 80 EUR

Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm

3 Antieke grenen deuren
Resultaat: 180 EUR

Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm

Biedermeier kastje
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Kabinet
Startprijs 500 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Gothische penantkast
Startprijs 80 EUR

Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm

Eiken 1-deurs opzetkast
Resultaat: 135 EUR

Hollandse eikenhouten, Neo Renaissence opzetkast (2 delig) 1 deurs met lade, snijwerk en leeuwenkoppen 160x75x45cm Cond:G

Jugendstil kamerscherm
Startprijs 200 EUR

Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R

Fauteuil zwart leder
Resultaat: 250 EUR

Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat

Fauteuil zwart leder
Resultaat: 250 EUR

Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat.

Sofa zwart leder
Resultaat: 350 EUR

Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm

Grenen secretaire
Startprijs 300 EUR

Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.

Gestoken stoel
Startprijs 240 EUR

Antieke notenhoutenLouis Philippe stoel omstreeks 1870, met snijwerk en druivenranken(lichtbeschadigd midden onder) 112x70x80cm Cond:G

Biedermeier fauteuil
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm

Ingelegd schrijftafeltje
Resultaat: 90 EUR

Antieke marqueterie, ingelegde schrijftafel, mahoniehout, met lade en bandintarsia omstreeks 1800 (lichte fineerschade) verder in goede originele staat. 75x92x59 Cond:G

Engelse salontafel
Resultaat: 125 EUR

Mooie mahoniehouten Engelse salontafel met lade en verlengbaar blad (bekleed met schrijfleder) 20e eeuw in goede staat 150x70x56cm.

Noten bureaustoel
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG

Jugendstil warmhoudtafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil warmhoudtafel voor hotels, met koperen binennbak en afneembar blad met kopergeslagen oppervlakte omstreeks 1900 in goede originele staat 79x73x50cm

Kamer / Haardscherm
Startprijs 300 EUR

Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G

Kluis
Resultaat: 190 EUR

Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 110 EUR

Oud Hollands Wortelnoten bureau in Barockstijl omstreeks 1940 in goede staat 102x81x53cm

Goudkleurige vitrine
Startprijs 200 EUR

Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G

Voltaire
Resultaat: 110 EUR

Grote zware 19e eeuwse Engelse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 110x76x85cm Cond:G

Voltaire
Resultaat: 120 EUR

Grote zware 19e eeuwse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 109x73x88cm Cond:G

Sidetable
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten sidetable met lades, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat. 72x180x47

Klaptafel
Resultaat: 75 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getrorste poten, in goede staat 74x77x95cm

Mahonie kastje
Startprijs 70 EUR

Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.

Bonheur Hollands
Startprijs 500 EUR

Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm

Dolfijntafel
Resultaat: 170 EUR

Art Deco dolfijntafel ca. 1930 van mahoniehout met geëboniseerde dolfijnen en goudkleur beschildering. 63xø106cm. Cond.: G

Windsor stoel
Resultaat: 80 EUR

Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel 19e eeuw, in goede staat. 125x54x52

Apothekerskastje
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G

Vitrine omstreeks 1910
Startprijs 500 EUR

Antieke eikenhouten vitrine opzetkast omstreeks 1910 met zijkanten van glas en spiegel in achterkant, twee buffetbladen en twee deuren in goede staat 179x120x50cm

Halve-maan kastje, roldeurtjes
Resultaat: 150 EUR

Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R

Vitrine
Resultaat: 200 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.

Verguld tafeltje, marmeren blad
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G

Dames buro Grunder
Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits geeboniseerd damesburo, Gründerzeit omstreeks 1880 met schildpad belijmde lades (9lades) heeft oiit opstand gehad. 101x63x102cm Cond:G

Lectuurbak
Startprijs 170 EUR

Antieke pallisander fineer lectuurbak met lade en snijwerk omstreeks 1900.

Gedraaide zuil
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G

Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Chinees halfrond tafeltje
Startprijs 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Hoekkastje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Louis Seize hoekkast 18e eeuws met gebogen deuren (slot later, stukjes koplijst missen) 113x68x48 Cond:R/G

Tafel Engelse stijl
Resultaat: 285 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Louis Philippe buffet
Resultaat: 120 EUR

Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.

3 Delen Hindeloopen
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Hindelopen 20e eeuws handbeschilderd met monogram. 1 tafeltje, 1 stoel, en een kinderstoel. 40-110cm Cond:G

Hindeloopen wiegje
Resultaat: 125 EUR

Gesigneerde en handbeschilderde Hindelopen kinderschommelwieg uit de 20e eeuw (monogram W.H.G) in zeer goede staat. 99x97x60

Naaitafel
Startprijs 300 EUR

Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...

Louis Philip vitrinekastje
Startprijs 70 EUR

Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G

5 Mechelse stoelen
Resultaat: 330 EUR

Vijf antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering in zeer goede staat 116x43x50cm.

Commode
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Lectuurbak
Resultaat: 60 EUR

Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G