Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden naaiset
Startprijs 950 EUR

Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...

Zilveren trekpotje
Startprijs 150 EUR

Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G

Zilveren wol houder
Resultaat: 250 EUR

Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...

Kristallen theebus
Startprijs 100 EUR

Zeldzame kristallen theebus, ovaal geslepen, met gegraveerd ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren deksel, 835/000 met opgehoogde bovenkant. MT: T.P.A de Vilder en H. de ...

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...

Twee zilveren kandelaars
Startprijs 250 EUR

Een set van twee zilveren tafelkandelaars,800/000, op vierkante voet met afgehoekte kanten en geporfileerde rand. De kandelaars hebben een achthoekige pilaar met uitlopende stukken. 10x10x20cm. Cond.:...

Zilveren theepot
Startprijs 1.100 EUR

Met drijfwerk versierde zilveren theepot op voetstuk met vier pootjes, de schenktuit is volgens Fries model 835/000. ca. 640gram buikmaat 14cm, in uitstekende staat. Cond:U

Zilveren kluwenbakje
Resultaat: 165 EUR

Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca....

Beschuitbus, zilv. dop
Startprijs 80 EUR

Prachtige kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren greep. Kristallen beschuitbus met gematteerde bewerking van druivenranken. De deksel is voorzien van zilveren handgreep met parelrand. Kle...

Kristallen eierset
Resultaat: 190 EUR

Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...

ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Zilveren veegblik en borstel
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...

Zilveren servies, Empire stijl
Startprijs 650 EUR

Zeer fraai koffie-servies, zilver 925/000, Empire stijl, 4 delig met houten handvaten. Bestaande uit twee grote kannen, een melkkan en een suikerpot met florale details aan de tuit, de handvaten en op...

Zilveren duimring
Startprijs 120 EUR

Zeldzame 18e eeuwse zilveren duimring, onderrand versierd met rennende honden. ( zie ook Nederlands klein zilver afb. 407/5 blz 142) ca. 7 gr.

Zilveren servies
Startprijs 1.200 EUR

Groot zilveren koffieservies, Duits, 835/000. Bestaande uit een koffiekan, theekan, een melkkan, suikerpot met scharnierende deksel en een lepelvaasje op een groot zilveren dienblad. Barokstijl met fl...

Roomstel
Startprijs 80 EUR

Fraai zilveren roomstel, 835/000. Melkkan strakmodel voorzien houten handvat met bijpassende suikerpot met deksel en houtenknop. Duits rond 1900. MT: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd. ca. 200 gr. 9x5....

Zilveren figuur
Startprijs 750 EUR

Zilveren nijlpaard, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Liggend nijlpaard met robijnen in de ogen. 20e eeuw. 8x5x3cm ca 60 gr. Gestempeld I.P. Cond G

Zilveren kandelaar
Resultaat: 180 EUR

Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.

Koekdoos op onderschotel
Startprijs 750 EUR

Zeer fraaie koektrommel (16x11,5cm.) op onderschotel (26x22cm.) met geschulpte rand, hoogglans gepolijst, 925/000, ca. 850gr. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 225 EUR

Antieke theepot, Hollands zilver 835/000, met op de tuit, het handvat en de deksel florale versiering. Staand op 4 floraal bewerkte pootjes. MT: Gilles Grevink, Amsterdam jl: X 1857 21x12x18 cm. Cond....

Kristallen schotel, zilv. beugel
Startprijs 100 EUR

Kristallen schotel met Hollands zilveren beugel met parelrand. 835/000 Grootkeur c.a 1920 MT: W.Burger, Haarlem ø 27cm Cond:G

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR

Antiek pepermuntdoosje, zilver 835/000, Empire. Zonder scharnier, versierd met ribbelwerk in banen. MT: M.Warren, Sneek ca 1817. ca. 24 gr. ø 4.5 cm Cond.: G

Portretbord, man
Startprijs 700 EUR

Duitse ronde zilveren (800/000) portretschaal met een afbeelding van een adelijke man. Ajourbewerkte rand versierd met guirlandes en schilden (Hanau Silber). Voorzien van keur voor buitenlandse vreemd...

Kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Kandelaar zilver, Russisch 84 Zolotniks (1896-1908), Voor vier kaarsen met bovenaan twee staande leeuwen met een schild, voorzien van florale bewerking ca 395gr. 23-28cm, J.Ehrlich gestempeld. Cond.: ...

Twee miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.

2 Flessenonderzetters
Startprijs 120 EUR

Twee houten flessenonderzetters met Hollands zilveren montuur 835/000. ø 11cm Cond.:G

Zilveren inktstel
Startprijs 325 EUR

Antiek zilveren inktstel met twee kristallen flacons met zilveren dop en kraag 835/000 kleinkeur MT; onleesbaar Jaarletter:T: 1853. 17x10x17 cm. Cond:G

Kristallen inktstel, zilver
Startprijs 180 EUR

Compleet kristallen inktstel met Hollands gekeurde zilveren, 835/000, doppen en voeten, en kroontjespen. op houten basement rustend op vier pootjes 23x14cm Cond:G

Zilveren knip-koker
Startprijs 300 EUR

Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G

Bruidegomspijpje, knoop
Startprijs 120 EUR

Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren knoop uit 1875. 835/000. Lengte 10,5cm Cond.:G

Bruidegomspijpje, ruiter
Startprijs 140 EUR

Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zilveren ruiter te paard uit ca 1875. 835/000. Lengte 10cm. Cond.:U

2 Tasbeugels
Startprijs 90 EUR

Twee portemonnee beugels, zilver. Eén portemonnee, 800/000, Empirestijl met lijnbewerking en rozen op de hoeken, voorzien van gevlochten tasje. En een fraai antiek versierde beugel, 835/000 met vissek...

Briefopener
Startprijs 1.250 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...

Portretbord, vrouw
Startprijs 700 EUR

Duitse ronde zilveren (800/000) portretschaal met een afbeelding van een adelijke vrouw. Ajourbewerkte rand versierd met guirlandes en schilden (Hanau Silber). Voorzien van keur voor buitenlandse vree...

4-Delig zilv. servies
Startprijs 700 EUR

Hollands zilveren servies, bestaande uit: trekpot van Frans Brugsma uit Groningen, jl N:1923, suikerbak en lepelvaasje van Kempen Begeer S Vos, Utrecht begin 1900, roomkannetje van zilverfabriek Voors...

Kristallen servetstandaard
Startprijs 70 EUR

Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...

Zilveren miniatuur, fazant
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur Fazant, 835/000. Een fazant op een ronde voet. MT: Zaanlandse zilversmederij. ca. 13 gr. 5.5x3 cm. Cond.: G

Zakmes met zilver
Startprijs 50 EUR

Zakmes met zilver, voorzien van twee messen en een schaartje 835/000 lengte 8cm Cond:R

12 Zilveren lepeltjes
Startprijs 100 EUR

Set met 12 zilveren, 835/000, theelepels met perkamentroldecor. MT: Fa M.Bijkamp en Co, Steenwijk. 1903-1942 ca. 107 gr. 9.5 cm. Cond.: G

Hengselmand, parelrand
Resultaat: 750 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.

Kristallen snoepdoos
Resultaat: 60 EUR

Ovale geslepen kristallen snoeppot met gegraveerd ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren knop met parelrand, 835/000. MT: C.J. Begeer Utrecht. ca 1880 9.5x9x6....

Zilveren koektrommel
Startprijs 550 EUR

Hollands zilveren koektrommel, rondom en op deksel met oud Hollandse voorstellingen gedreven 835/000 Grootkeur: MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Jaarletter S: 1928, ca. 580 gram 18x13x7cm Cond.:U

Zilveren schaar
Resultaat: 210 EUR

Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G

Zilveren olielampje en kan
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kan met bijpassend olielampje beiden voorzien van fraaie bewerking 6x12cm 6x3,5x12cm Arabisch? ca. 129 gr. Cond:G/U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Set met 6 zilveren, 835/000 theelepels met getorste steel. Aan het uiteinde versierd met een uitgewerkt blaadje. 11,5 cm. MT A.Pluut Jr Schoonhoven. ca. 42 gr.1 lepel heeft een wat afwijkend motief

Zilveren lepelvaas
Startprijs 600 EUR

Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...

Gestyleerde zilv. vaas
Startprijs 80 EUR

Strakke zilveren, 830/000, gestyleerde vaas met getrapte voet. ca 249 gr. ø voet 9,5 cm. Hoogte 19.5 cm. Klein deukje bij de voet.

Zilveren visschep
Startprijs 220 EUR

Antieke zilveren visschep, 835/000. Fraai ajourgezaagde en gegraveerde visschep met ivoren heft. MT: A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch, exportkeur. jl: D 1863 ca. 27x7.5cm Cond. G

Zilveren mand
Startprijs 525 EUR

Schuitvormige Engelse sterling zilveren hengselmand op voet ajourgezaagd 925/000, Harrods London S.W. MT:RB. ca. 660gram 30x20x11 cm. Cond.:U

Tasbeugel, donker
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...

2 Flacons met zilver
Resultaat: 35 EUR

Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...

Zilveren snuifdoosje
Startprijs 190 EUR

Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G

Bijbel, gouden slot
Startprijs 225 EUR

Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G

Bijbel, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G

Trommel, verliefd stel
Startprijs 525 EUR

Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...

2 Casettes, zilveren bestek
Resultaat: 60 EUR

Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.

2 Rozenvaasjes
Startprijs 100 EUR

Stel rozenvaasjes, zilver 835/000, met geschulpte bovenrand en ronde voet. MT: P.J.Bierenbroodspot & J.P.v/d Starre, Amsterdam ca 1920 ca. 50 gr. Cond.: G

Zilv. miniatuur hondenkar
Resultaat: 40 EUR

Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G

Miniatuur melkkar
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G

Bijbel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm

Fries mes
Resultaat: 120 EUR

Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G

Zilveren bowllepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

2 Zilveren tafelstukken
Startprijs 450 EUR

Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken, bestaande uit een fazantenhaan en hen. ca 20x9cm. onbekende keurmerken, ca. 123 g.r Cond.:G

Zilveren thorapointer
Startprijs 325 EUR

Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm

Flacon, emaille
Startprijs 140 EUR

Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...

Divers zilver 4x
Startprijs 150 EUR

Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...

Kristallen zalfpotje
Resultaat: 25 EUR

Kristallen zalfpotje, 12 vlaks geslepen, voorzien van een zilveren, 800/000, deksel met parelrand. ø 5x4cm Cond G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Set met 6 antieke zilveren, 835/000 koffielepels met puntbak en een soort biedermeiermontuur. MT: A. en J.J.Driesen, Schoonhoven jl: T 1878. 12 cm Totaal ca. 62 gr.

Langwerpige doos
Startprijs 325 EUR

Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...

Zilveren bonbonnière
Startprijs 120 EUR

Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G

Divers plated
Startprijs 40 EUR

Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G

Emaille ei
Startprijs 50 EUR

Emaille ei fraai bewerkt met diverse kleuren emaille. Vermoedelijk Russisch. 38x29 mm

Kroontjespen, GG
Resultaat: 80 EUR

Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 110 EUR

Zilveren naaldenkoker, 835/000. Taps toelopende naaldenkoker met schroefdop en een gedreven afbeelding van boerinnen. MT: Johannes van Hoek, Amsterdam, ca 1820 ca. 16 gr. Lengte 10,5 cm Cond.: G

2 Zilv. zoutbakjes + lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Stel zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes rustend op drie pootjes met zilveren zoutlepeltjes, 835/000 ca. 32 gram Cond:U

Parfumflacon
Startprijs 600 EUR

Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 280 EUR

Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U

Zilveren koffieservies op dienblad
Resultaat: 500 EUR

Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U

Zilveren slabestek
Startprijs 220 EUR

Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...

Miniatuur brandewijnkom
Startprijs 130 EUR

Miniatuur zilveren brandewijnkom met gedreven jachtmotieven en molenaar, 835/000, ca. 66gram. 15x7x4cm Cond.:G

Zilveren vesta
Startprijs 60 EUR

Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G

Zilveren kovsch
Resultaat: 1.200 EUR

Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...

2 Zilveren sierkurken
Resultaat: 35 EUR

Stel antieke zilveren sierkurken, 835/000, versierd met parelranden. MT: G.Greup, Schoonhoven. ca 1890 ca. 9 cm. Cond G

Flacon, zilveren dop
Startprijs 50 EUR

Fraai kristallen parfum flacon met vierkant slijpsel met zilveren 835/000 dop en stipbewerking 3,5x2x9cm Cond:G

Klepkan
Resultaat: 100 EUR

Glazen bierpul met noppenmotief en gematteerd gezicht, waarop zilveren scharnierend deksel met leeuw bekroond. In de deksel bevindt zich een Zwitsers wapenschild, aangebracht op een porseleinen montuu...

Zilveren mes, lederen schede
Resultaat: 190 EUR

Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

Zilveren kandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000. 30xø15cm. Cond.: G

Hoorn des overvloeds
Startprijs 80 EUR

Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, geplaatst op zwart basement met daaronder drie pootjes, 835/000, ø voet 10cm Cond:R

Zilveren jamlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000 met fraaie florale opengewerkte steel. MT: Gebr. Huisman, Schoonhoven, jl: M 1947 Cond: G

3 Zilveren lijstjes
Resultaat: 60 EUR

Drie kleine fotolijsten, ronde lijstje met een rand met florale bewerking, ø 9.8 cm en 2 ovale lijstjes met strik, 6.1x9.1cm met houten achterzijde. Diverse gehaltes Cond G

Zoutvat met zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Fraai antiek kristallen zoutvat met ruitbewerking op zilveren voet 835/000 met bolpootjes empire stijl 6x9cm kleinkeur Belgie (1831-1868) Cond:G