Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Album gravures
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...

Gesig. J. Krachkovsky
Resultaat: 1.500 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Nicolaas Bastert
Resultaat: 650 EUR

Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.

Henry Schouten
Startprijs 2.000 EUR

Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Schilderij, Henry Schouten
Startprijs 800 EUR

Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R

Waaier achter glas
Resultaat: 140 EUR

Prachtige antieke waaier in vitrine omstreeks 1800 beschilderd met landschap (gouache) en figuren, gemaakt van bewerkt been in goede originele staat, 33x54x5cm

Schilderij, Walraven
Startprijs 1.750 EUR

Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G

Schilderij 3 figuren
Resultaat: 1.250 EUR

Petrus Theodorus van Wijngaerdt 1856 ( 1816 - 1893 Hollandse School, groot zeldzaam werk ), olieverf op linnen, interieur van adel met officier en zijn familie met familiewapen op stoel 68x80cm. Cond....

H.P. Koekkoek
Resultaat: 1.800 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Schilderij, F. Dachling
Startprijs 600 EUR

F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G

Aquarel, Steelink
Startprijs 500 EUR

Willem Steelink 1856-1928 boer in schapenweide aquarel op papier 39x32 Cond:G

Schilderij, Wessels
Startprijs 250 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G

Schilderij, strand Scheveningen
Startprijs 700 EUR

Rob de Haan Hollandse rustplaats (impressie) mogelijk Scheveningen, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

Schilderij, van leemputten
Startprijs 250 EUR

J.F.L van Leemputten, Belgische school 1831-1924 kippen bij hooiberg, olieverf op linnen 24x17 Cond:G

Schilderij, Wijngaarden
Startprijs 300 EUR

Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G

Schilderij, schapen
Startprijs 1.200 EUR

Onduidelijke signatuur, A.M... 19e eeuw, bergachtig landschap met schaapskudde, olieverf op linnen 130x75cm Cond:G

Schilderij, D. Schulman
Resultaat: 1.300 EUR

David Schulman Hilversum 1881-1966 Laren, haven van Spakenburg, olieverf op linnen 41x41 Cond:G

Herman Brood
Resultaat: 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Schilderij, 17e-18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm

Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G

Schilderij Swarts
Resultaat: 300 EUR

F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G

Schilderij Swarts
Resultaat: 300 EUR

F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G

Schilderij, F van Kregten
Startprijs 1.200 EUR

Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G

W. van Nieuwenhoven
Resultaat: 750 EUR

Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Frans Baayens
Resultaat: 110 EUR

Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, landweg door Twents bos 60x80cm. Cond.: G

Schilderij kind met hoepel
Startprijs 675 EUR

Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met joepel 100x58cm. Cond.: R

Ikoon, Kazanskaja
Startprijs 2.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.

Schilderij, omgeving Wouwerman
Startprijs 700 EUR

Naar Philip Wouwerman 19e eeuwse copie, bedrijvigheid bij dorpssmid, olieverf op linnen 36x46 Cond:G

Schilderij, A.J. Zwart
Startprijs 250 EUR

A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, monnik
Startprijs 360 EUR

Leonard Sarluis 1893, De Haag 1874- Frankrijk 1949, portret van een monnik , restauratie midden rechts 117x90 Cond:R/G

2 Aquarellen, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquqrel op papier Cond:G

Tekening, 17e-18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G

Gravure, de Pieters kerk
Startprijs 100 EUR

Gravure 17e eeuws van de Pieters Kerck door de graveur C.Hagen Fecit, in goede staat. 29,2x24,7 Cond:G

Snoeyerbosch, koe
Startprijs 300 EUR

C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G

Schilderij, E. Lucke
Startprijs 450 EUR

Eduard Lucke (Belgische School 1901 - 1972), olieverf op linnen, tuin met fruitbomen 71x50cm. Cond.: G

Boek, Salvador Dali
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Schilderij, G. Salvi
Startprijs 600 EUR

G.Salvi omstreeks 1880, Spaanse of Italiaanse school, man met gitaar olieverf op paneel 25x40cm Cond:G

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstyracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, strand Scheveingen
Resultaat: 285 EUR

Hollands strandgezicht (copie Krause) 20e eeuw, olieverf op linnen, vele figuren op het strand 75x50cm. Cond.: G

Schilderij, J. Jelgershuis
Startprijs 1.000 EUR

Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G

Schilderij Zeegezicht
Startprijs 225 EUR

K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G

Schilderij, zee
Startprijs 800 EUR

German Grobe 1857-1938 Duitse school, bomschuiten op zee, olieverf op linnen 51x61 Cond: G

Schilderij, de Jongere
Resultaat: 625 EUR

M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Portret met spiegel
Startprijs 170 EUR

Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G

B. Janssen
Startprijs 1.000 EUR

B. Janssen omstreeks 1900, polder landschap met boerenhuis, boerin met kalf, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G

Dommersen
Startprijs 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Van Noort, bollenveld
Resultaat: 410 EUR

Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Witjens
Startprijs 300 EUR

Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Schilderij, Hans Bulder
Startprijs 350 EUR

Hans Bulder (vroeg werk) 1953(bekende wild in de natuur schilder)reebok in bos olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, schapen
Startprijs 750 EUR

J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G

Schilderij naakte dame
Resultaat: 225 EUR

Emile Fiala ( 1869 - 1960 Tjechië), olieverf op paneel, liggende naakte dame met hond 81x60cm. Cond.: G

Schilderij, Natalis
Startprijs 300 EUR

A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G

Gravure, C. Visscher
Startprijs 100 EUR

Gravure 17e 18e eeuws A.Sauvedam A.1593, gegraveerd door Cornelis Visscher 1657-1728, Romeinen en Latijnse tekst, gravure op papier 34,5x25,8cm Cond:R/G

Gravure, 16e-17e eeuw
Startprijs 240 EUR

Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R

Paneel, polderlandschap
Startprijs 200 EUR

Jacques Wit Jens Den Haag1881-1956 lansdchap met roeiboten olieverf op paneel 50x30cm Cond:G

H.J. Wijngaard
Startprijs 700 EUR

H.J. Wijngaard ( Amsterdam 1922 - 2012), olieverf op linnen, IJsselgezicht met boten 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, W. Donaubauer
Resultaat: 160 EUR

W.Donaubauer, Duitse school 1866-1949. landschap met dorp olieverf op paneel 27x39. Cond:G

Schilderij, Meyer Moringen
Resultaat: 260 EUR

Helen Meyer Moringen 1898-1958 Duitse school. Landschap met paarden en vakwerkhuis, olieverf op linnen 40x50 Cond:G

Henk Dekker, schepen op zee
Startprijs 650 EUR

Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G

Schilderij, Kirdrich
Startprijs 750 EUR

Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G

Ype Wenning
Resultaat: 350 EUR

Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G

Jan te Wierik, paneel
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G

Schilderij Frankrijk
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Franse School), olieverf op paneel, stadshaven met figuren 80x30cm. Cond.: G

Veenendaal, boerenhof
Startprijs 275 EUR

H.W.Veenendaal omstreeks 1930, boerenhof met kippen en boerin olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Paneel, zeegezicht
Startprijs 300 EUR

Schutz 21e eeuw Hollands vissersvolk met bomschuiten op strand 40x36 Cond:G

Geerenstein, boerderij
Startprijs 250 EUR

J.A Geerenstijn omstreeks 1930, mogelijk pseudoniem Cor Bouter.Landschap Giethoorn met punter, olieverf op linnen 100x60 Cond:G

Schilderij, J.G. van Luppen
Resultaat: 550 EUR

J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G

Schilderij, F. Pfenningschmidt
Startprijs 100 EUR

F. Pfenningschmidt 1930, olieverf op linnen, Fachwerk-boerderij met ganzen en kippen 95x65cm. Cond.: G

S.J. Akkerman
Startprijs 100 EUR

S.J. Akkerman Johannes Stephanus Rotterdam 1913- 50x35cm olieverf op papier, gezicht op kerk bij avond. Cond:G

Schilderij, vrouw
Startprijs 420 EUR

Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G

Schilderij, Max Carlier
Startprijs 650 EUR

Max Carlier 1872-1938 Belgische school, boerne vrouw met bloemen, melk en fruit, olieverf op paneel 54x39cm Cond:G

Schilderij, Beerten
Startprijs 200 EUR

Staf Beerten Beverlo 1930, verliefden olieverf op paneel 16x28cm Cond:G

Schilderij, G. Majewicz
Startprijs 100 EUR

G. Majewicz 1897-1973 herenportret olieverf op paneel 35x28 Cond:G

Schilderij, Ton Ankoné
Resultaat: 75 EUR

Ton Ankone (Oldenzaal) Twentse windmolen met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

J.C. Vaarberg
Startprijs 750 EUR

J.C. Vaarberg 1850. Weesp 1825- 1871 Amsterdam, moeder met kind op tuinbank olieverf op paneel 33x43 Cond:G

Schilderij, ooievaar
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G

Groot schilderij
Startprijs 300 EUR

Naar Murillo 19e eeuw Italiaanse kinderen aan het dobbelen olieverf op linnen 84x110 Cond:G

Tonnie Voorn
Startprijs 100 EUR

Tonnie VOorn 1957, acryl op linnen, fantasiefiguur 50x60cm. Cond.: G

Bobeldijk
Resultaat: 400 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Heyboer, kip
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer, spetterkip , olieverf op paneel 73x63cm Cond:G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G

Wim van Norden
Startprijs 300 EUR

Wim van Norden (1883 - 1978), olieverf op linnen, polderlandschap met wandelaars 60x80cm. Cond.: G

A de la Riviere
Startprijs 350 EUR

Riviere omstreeks 1920, politie voert man af, olieverf op linnen 25x35 Cond:G

Schilderij, Cor Noltee
Startprijs 400 EUR

Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G

J.L.H. Bron, oogsttijd
Startprijs 400 EUR

Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G

Schilderij, huisje met wagen
Startprijs 190 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 huis anno 1654 in bos met koets, olieverf op linnen 70x80 Cond:R

Schilderij, Rotterdamse haven
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Rotterdamse haven, olieverf op linnen, 50x66cm Cond:G

Ikoon, Feodorovskaja
Startprijs 900 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods Feodorofskaja, met mooie highlights. 1e helft 19e eeuw 31x26,3x2,2cm.

Paul Hoebbe Ikoon
Resultaat: 60 EUR

Verso Paul Hoebbé 20e eeuw, olieverf op linnen, icoon met heiligen 37x60cm. Cond.: G

Ikoon, Smolenskaja
Startprijs 1.500 EUR

Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.

Ikoon
Resultaat: 60 EUR

Ikoon ca. 1900 Rusland, drie koningen met tekst (lichte beschadigingen) 30x22,5x2cm. Cond.: R-G

Ikoon, Jezus
Startprijs 80 EUR

Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G