Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Madonna met kind
Startprijs 3.900 EUR

Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R

Beeld, Villanis
Startprijs 2.200 EUR

Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G

Bronzen leeuw
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm

Russisch brons, paarden
Resultaat: 2.500 EUR

Grote Russische bronzen figuur door Hans Guradze met marmeren voet, voorstellend een paardengespan met drie paarden, en man en vrouw(mogelijk nagietsel) 20x48x20 Cond:G

Beeld brons
Startprijs 620 EUR

Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G

6 Bronzen bedels, monnik
Resultaat: 800 EUR

Zes oude antieke Chinese bronzen monnik figuren, in goede staat 13-19cm.

Tempel op olifant
Startprijs 900 EUR

Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G

Bronsje
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.

Brons, twee kinderen aan het vissen
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G

Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 13.000 EUR

Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...

2 Aziatische beelden
Startprijs 200 EUR

Twee Aziatische metalen figuren ca. 1900 (of ouder), 1 arm mist 17-19cm.

Marmeren uil
Resultaat: 350 EUR

Grote marmeren uil met glazen ogen ca. 1900 in goede staat 47cm.

Beeld. C. Willemsen
Startprijs 800 EUR

Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G

Brons verliefd stel
Startprijs 320 EUR

Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G

Bronzen buste
Startprijs 675 EUR

Grote Franse bronzen buste ca. 1900 van E. Marioton *Eugene 1854 - 1933) in goede originele staat 51cm.

Bronzen beeld, sledetocht
Startprijs 180 EUR

Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G

Marmeren portret
Startprijs 100 EUR

Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G

Terracotta beeld
Startprijs 450 EUR

Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G

Moderne sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 390 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht, voorstellend een meisje met groot boek "Pax Eterna", staand op marmeren voet 12,5cm. Cond.: G

Bronzen staande man
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen kunstwerk op marmeren sokkel, naakte mannelijk figuur. 2e helft 20e eeuw. 66cm in goede staat.

Brons, Franz Gutmann
Resultaat: 150 EUR

Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G

Groot beeld, Madrassi
Startprijs 230 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm

Bronzen jongen met sigaret
Startprijs 350 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw van een jongen met sigaret, ongesigneerd 20cm. Cond.: G

2 Weens bronzen hazen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Weense bronzen hazen koud beschilderd 4-5,5cm Cond:G

2 Weens bronzen kikkers
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G

2x Weens brons, rat en kip
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een rat met kaas en een kip, koud beschilderd cond:G 3-5cm

2x Weens brons, ram en zwijn
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm

Bronzen beeld, kindje
Startprijs 300 EUR

Bronzen Art Deco figuur ca. 1930 van Bertrand Bouteé (René Bertrand Bouteé 1877 - 1950), voorstellend een lachend kind op marmeren voet 24cm. In zeer goede staat

2 Houten beelden Portugees
Startprijs 225 EUR

Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R

Bronzen walking man
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

2 Beelden, geit en bok
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke ijzeren beelden: 1x geitje en 1x steenbok 20e eeuw in goede staat 17-18cm.

Beeld, jongen met emmer
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur ca. 1930, voorstellend een jongen met hengselemmer op marmeren sokkel (chips) 11,5cm. Cond.: R-G

Bronzen Boedha
Startprijs 50 EUR

Oude bronsgegoten boedha 19e-20e eeuw in goede staat 16x11x7cm.

Paard met ruiter
Startprijs 230 EUR

Groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G

Bronzen meermin, fontein
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm

Kunstobject
Startprijs 60 EUR

Kunstopbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G

J. Schäfer, sculptuur
Resultaat: 75 EUR

Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G

Beeld hond
Startprijs 190 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw van een hond in goede staat 24,5cm.

Bronzen been
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G

6010
Resultaat: 60 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 21cm Cond:G

Bronzen naakte dame
Startprijs 160 EUR

Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G

Bronzen beeld liggende dame
Resultaat: 220 EUR

Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 275 EUR

Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 200 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G

Bronzen katachtige
Resultaat: 70 EUR

Grote bronsgegoten katachtige 2e helft 20e eeuw in goede staat. 45x25x22cm Cond:G

Beeld, leeuw
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen leeuw (leeftijd onbekend) 11cm. Cond.: G

Beeld, boekenwurm
Startprijs 100 EUR

Klein antiek bronzen figuur op marmeren sokkel met tekst ca. 1900, tekst "Bücherwurm" 12cm. Cond.: G

Beeld, man op rots
Startprijs 200 EUR

Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G

Beeldje, St. Antonius
Startprijs 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Bronzen engeltje
Resultaat: 50 EUR

Bronzen kaarskandelaar in de vorm van een engel, op marmeren voet 25cm Cond:G

Albasten figuur
Resultaat: 100 EUR

Albasten Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Fritz ....... (onduidelijke achternaam) in goede originele staat 15x15x7cm.

Bronzen beeld, duiker
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man

Beeld, Felling
Startprijs 100 EUR

Klein bronzen figuur Duitsland ca. 1900 door Schmidt-Felling en tekst "Berl. Range" 8cm. Cond.: G

Beeld, jongen met hoed
Startprijs 100 EUR

Klein bronzen figuur ca. 1900 op marmeren sokkel Duitsland, gesigneerd Hübold?. Voorstellend een zingende jongen met hoed 10,5cm. Cond.: G

Beeld
Startprijs 200 EUR

Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.

Man met figuren (poker)
Startprijs 140 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een man met tekens op standaard en marmeren voet(chip) 50x31x22cm Cond:R/G

Bronzen hond op kussen
Startprijs 360 EUR

Grote bronzen figuur 20e eeuw voorstellende, liggende hond op kussen in goede staat 30x62x35cm

Bronzen zwaan, Art Deco
Resultaat: 75 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwaan op marmeren voet gesigneerd Edouard Manet 28x22x10cm Cond:G

Bronzen erotisch beeld
Startprijs 180 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G

Beeld, adelaar
Startprijs 70 EUR

Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.

Beeld, man met stok
Startprijs 120 EUR

Antiek Duits bronzen figuur, gesigneerd H. Eichberg (Herman Eichberg), voorstellend een wandelaar met stok 18,5cm. Cond.: G

Bronzen danseres
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een dansende vrouw met koord, gesigneerd C.L.J.R Colinet, staande op mameren sokkel in goede staat 56cm

Beeld, jongentje
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G

Bronzen beer
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een beer op marmeren voet gesigneerd Francois Pompon in goede staat 28x29x20cm

Beeld, engel met putti
Startprijs 150 EUR

Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R

9 Houten beelden
Startprijs 120 EUR

Negen oude houtgestoken figuren 20e eeuw waarvan 4 gesigneerd (hoofdzakelijk Duitsland) 19-28cm. Cond.: G

Bronzen haasjes
Resultaat: 65 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende twee hazen op marmeren voet gesigneerd Nivk, in goede staat. 24x13x7cm

Bronzen beeld, krijger
Startprijs 240 EUR

Antieke Franse figuur, voorstellend een boer met zeis omstreeks 1870(stukje af) 57cm Cond:R

Groot beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm

2 Beelden Congo
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Congolese terracotta beelden 24-26cm Cond:G

Beeld, visser
Startprijs 130 EUR

Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G

Bronzen uil op boeken
Startprijs 115 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een uil op een stapel boeken met marmeren sokkel. gesigneerd Christian Marochetti, in goede staat. 33cm

Bronzen boekensteun
Startprijs 140 EUR

Bronzen boekensteun met marmer 21e eeuw voorstellend een kop van een Arend in goede staat, gesigneerd C.J.Verhoef. 29x22x13cm

Bronzen Art Deco buste
Startprijs 100 EUR

Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G

Bronzen zeearend
Startprijs 125 EUR

Bronzen beeld voorstellend een zeearend op marmeren voet gesigneerd Quellines 33cm Cond:G

Beeld, musketier
Resultaat: 50 EUR

Figuur 19e eeuw met restvergulding, voorstellend een man met degen 18cm. Cond.: R-G

Beeld, Mozart
Startprijs 60 EUR

Beeld van Mozart op sokkel ca. 1900 van compositie metaal 19cm. Cond.: G

Bronzen hoofd
Startprijs 70 EUR

Oude/Antieke Indiase bronzen hoofd van een boedha met originele beschildering 20e eeuw 21cm. Cond.: G

Bronzen paard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een paard op marmeren voet, gesigneerd Edgar Degas 25x31x10cm Cond:G

3 Beeldjes dieren
Startprijs 65 EUR

Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 90 EUR

Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G

Bronzen hond
Startprijs 260 EUR

Antieke bronzen jachthond omstreeks 1920 met marmeren voet, gesigneerd: Barye Antoine Louis, 19x11x7cm Cond:G

Beeld, A. Moreau
Startprijs 270 EUR

Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G

Beeld, 2 paarden
Resultaat: 350 EUR

Zwaar antiek gietijzeren gegoten beeld voorstellend een paard met veulen omstreeks 1920, met Russische gietstempels . 34x33x26 Cond:G

Oosters houtsnijwerk
Startprijs 50 EUR

Groot oud Oosters houtsnijwerk gemaakt van wrakhout. Bottishava te paard met restpolychromie 65x31x17cm. Cond.: G

Bronsje
Startprijs 75 EUR

Bronzen figuur ca. 1880, gemonteerd op houten sokkel 14x17x12cm.

Plaquette
Startprijs 75 EUR

Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G

Bronsje
Startprijs 50 EUR

Wandbronsje 19e eeuw van een heilige in goede staat 13cm.

Bronzen beeld
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G

Sculptuur, H. Janzen
Startprijs 80 EUR

Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.

2 Staande figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Resultaat: 55 EUR

Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Resultaat: 80 EUR

Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G

Houtgesneden figuur
Resultaat: 40 EUR

Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.

Brons
Resultaat: 45 EUR

Oude bronzen 8-armige boedha 20e eeuw in goede staat 31cm.