Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R
Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G
Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm
Grote Russische bronzen figuur door Hans Guradze met marmeren voet, voorstellend een paardengespan met drie paarden, en man en vrouw(mogelijk nagietsel) 20x48x20 Cond:G
Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G
Zes oude antieke Chinese bronzen monnik figuren, in goede staat 13-19cm.
Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G
Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G
Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...
Twee Aziatische metalen figuren ca. 1900 (of ouder), 1 arm mist 17-19cm.
Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G
Grote Franse bronzen buste ca. 1900 van E. Marioton *Eugene 1854 - 1933) in goede originele staat 51cm.
Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G
Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G
Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G
Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht, voorstellend een meisje met groot boek "Pax Eterna", staand op marmeren voet 12,5cm. Cond.: G
Groot bronzen kunstwerk op marmeren sokkel, naakte mannelijk figuur. 2e helft 20e eeuw. 66cm in goede staat.
Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm
Bronzen figuur 19e eeuw van een jongen met sigaret, ongesigneerd 20cm. Cond.: G
Twee antieke Weense bronzen hazen koud beschilderd 4-5,5cm Cond:G
Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G
Twee antieke Weense bronzen figuren, een rat met kaas en een kip, koud beschilderd cond:G 3-5cm
Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm
Bronzen Art Deco figuur ca. 1930 van Bertrand Bouteé (René Bertrand Bouteé 1877 - 1950), voorstellend een lachend kind op marmeren voet 24cm. In zeer goede staat
Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G
Twee oude/antieke ijzeren beelden: 1x geitje en 1x steenbok 20e eeuw in goede staat 17-18cm.
Bronzen figuur ca. 1930, voorstellend een jongen met hengselemmer op marmeren sokkel (chips) 11,5cm. Cond.: R-G
Groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G
Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm
Kunstopbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G
Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G
Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G
Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G
Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G
Grote bronsgegoten katachtige 2e helft 20e eeuw in goede staat. 45x25x22cm Cond:G
Klein antiek bronzen figuur op marmeren sokkel met tekst ca. 1900, tekst "Bücherwurm" 12cm. Cond.: G
Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G
Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G
Bronzen kaarskandelaar in de vorm van een engel, op marmeren voet 25cm Cond:G
Albasten Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Fritz ....... (onduidelijke achternaam) in goede originele staat 15x15x7cm.
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man
Klein bronzen figuur Duitsland ca. 1900 door Schmidt-Felling en tekst "Berl. Range" 8cm. Cond.: G
Klein bronzen figuur ca. 1900 op marmeren sokkel Duitsland, gesigneerd Hübold?. Voorstellend een zingende jongen met hoed 10,5cm. Cond.: G
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een man met tekens op standaard en marmeren voet(chip) 50x31x22cm Cond:R/G
Grote bronzen figuur 20e eeuw voorstellende, liggende hond op kussen in goede staat 30x62x35cm
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwaan op marmeren voet gesigneerd Edouard Manet 28x22x10cm Cond:G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G
Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.
Antiek Duits bronzen figuur, gesigneerd H. Eichberg (Herman Eichberg), voorstellend een wandelaar met stok 18,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een dansende vrouw met koord, gesigneerd C.L.J.R Colinet, staande op mameren sokkel in goede staat 56cm
Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een beer op marmeren voet gesigneerd Francois Pompon in goede staat 28x29x20cm
Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R
Negen oude houtgestoken figuren 20e eeuw waarvan 4 gesigneerd (hoofdzakelijk Duitsland) 19-28cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende twee hazen op marmeren voet gesigneerd Nivk, in goede staat. 24x13x7cm
Antieke Franse figuur, voorstellend een boer met zeis omstreeks 1870(stukje af) 57cm Cond:R
Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm
Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een uil op een stapel boeken met marmeren sokkel. gesigneerd Christian Marochetti, in goede staat. 33cm
Bronzen boekensteun met marmer 21e eeuw voorstellend een kop van een Arend in goede staat, gesigneerd C.J.Verhoef. 29x22x13cm
Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een zeearend op marmeren voet gesigneerd Quellines 33cm Cond:G
Figuur 19e eeuw met restvergulding, voorstellend een man met degen 18cm. Cond.: R-G
Beeld van Mozart op sokkel ca. 1900 van compositie metaal 19cm. Cond.: G
Oude/Antieke Indiase bronzen hoofd van een boedha met originele beschildering 20e eeuw 21cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een paard op marmeren voet, gesigneerd Edgar Degas 25x31x10cm Cond:G
Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G
Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G
Antieke bronzen jachthond omstreeks 1920 met marmeren voet, gesigneerd: Barye Antoine Louis, 19x11x7cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G
Zwaar antiek gietijzeren gegoten beeld voorstellend een paard met veulen omstreeks 1920, met Russische gietstempels . 34x33x26 Cond:G
Groot oud Oosters houtsnijwerk gemaakt van wrakhout. Bottishava te paard met restpolychromie 65x31x17cm. Cond.: G
Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.