Zilveren bouilloir op komfoor (inclusief brandertje) Wenen, ca. 1900
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954, Munstergeleen), naakte dame met rode kousen. 100x80cm. Cond.: U
Cor Noltee, 1903-1967 Dordrecht, olieverf op linnen, interieur,cond.uitstekend,50x70 cm.
Smaragd Briljant ring GG750/000 ø54, bezet met een ovaal gefac.smaragd 2.54ct,zeer goede kleur en 24 diamant baquettes 3.61ct W/VSI 8.4 gr.
Armband WG750/000,L19.2 cm.,bezet met aquamarijnen 21.88 ct en 280 briljanten 1.53ct W/SI, 42.2 gr
Armband WG 750/000,L 19cm. rondom bezet met briljant 2.98 ct W/VSI met veiligheidsluiting voormalige verk.prijs €9240.-, 9.7 gr.
Ring WG/GG750/000 ø53, bezet met een grote smaragd 1.37ct (zeer goede kleur en helderheid) en diamantbaquettes 1.16ct TW/loepzuiver. voormalige verkoopprijs €9600.- 7.9 gr.
Klapcreolen ø30mm WG750/000 halfzijdig binnen en buiten bezet met 602 briljanten 3.42ct W/SI, 17.5 gr
Ring RG750/000,ø56 met een grote aquamarijn cabochon 40.82ct en briljanten 1.91ct W/SI, 30.0 gr
Designer ring WG750/000,ø56, bezet met 11 diamant baquettes 1.03 ct TW/VSI en briljanten 1.26 ct TW/VSI, 10.9 gr.
Wortelnoten vitrinekast, Queen-Ann stijl 19e eeuw, 235x149x50cm.
Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw, 186x160x61cm. ca. 1880
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt. 100x70cm. Cond.: uitstekend
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt paars. 120x90cm. Cond.: uitstekend
Ruurd Hallema, dame met kous achter piano cond. uitstekend, 70x100 cm
Eikenhouten boekenkast holland eind 1880,Bovenin met 3 beglaasde deuren ,onderin 3 schuifdeuren.
230x220x56 cm
Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U