Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Bouilloir
Startprijs 2.750 EUR

Zilveren bouilloir op komfoor (inclusief brandertje) Wenen, ca. 1900

naakt met rode kousen
Startprijs 2.750 EUR

Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954, Munstergeleen), naakte dame met rode kousen. 100x80cm. Cond.: U

Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 2.750 EUR

Cor Noltee, 1903-1967 Dordrecht, olieverf op linnen, interieur,cond.uitstekend,50x70 cm.

sm.bril.ring
Startprijs 2.750 EUR

Smaragd Briljant ring GG750/000 ø54, bezet met een ovaal gefac.smaragd 2.54ct,zeer goede kleur en 24 diamant baquettes 3.61ct W/VSI 8.4 gr.

armband
Startprijs 2.600 EUR

Armband WG750/000,L19.2 cm.,bezet met aquamarijnen 21.88 ct en 280 briljanten 1.53ct W/SI, 42.2 gr

Kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Engels tin kabinet 18e eeuws, 193x170x50cm.

Pastoorskast
Startprijs 2.500 EUR

Notenhouten 18e eeuwse pastoorskast, 1,94x1,52x0,67cm.

Briljant Collier
Startprijs 2.500 EUR

Collier GG750/000,L 42cm, bezet met een briljant 0.90ct TC/SI,en briljanten 0.55 ct. W/SI.

tennis armband
Startprijs 2.400 EUR

Armband WG 750/000,L 19cm. rondom bezet met briljant 2.98 ct W/VSI met veiligheidsluiting voormalige verk.prijs €9240.-, 9.7 gr.

smaragd briljant ring
Startprijs 2.400 EUR

Ring WG/GG750/000 ø53, bezet met een grote smaragd 1.37ct (zeer goede kleur en helderheid) en diamantbaquettes 1.16ct TW/loepzuiver. voormalige verkoopprijs €9600.- 7.9 gr.

Klapcreolen
Startprijs 2.400 EUR

Klapcreolen ø30mm WG750/000 halfzijdig binnen en buiten bezet met 602 briljanten 3.42ct W/SI, 17.5 gr

aquamarijn brilj.ring
Startprijs 2.400 EUR

Ring RG750/000,ø56 met een grote aquamarijn cabochon 40.82ct en briljanten 1.91ct W/SI, 30.0 gr

ring
Startprijs 2.300 EUR

Ring WG/GG750/000 ø56, briljanten 4.85ct. TW/VS en champagnekleurig VS/SI.voormalige verk.prijs€12500.- 14.3 gr.

designer ring
Startprijs 2.250 EUR

Designer ring WG750/000,ø56, bezet met 11 diamant baquettes 1.03 ct TW/VSI en briljanten 1.26 ct TW/VSI, 10.9 gr.

collier/shoker
Startprijs 2.250 EUR

Collier 750/000,L 41.5cm,200 briljanten ca.1.3ct W/SI

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 2.200 EUR

Wortelnoten vitrinekast, Queen-Ann stijl 19e eeuw, 235x149x50cm.

Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw
Startprijs 2.200 EUR

Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw, 186x160x61cm. ca. 1880

zittend naakt
Startprijs 2.200 EUR

Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt. 100x70cm. Cond.: uitstekend

zittend naakt paars
Startprijs 2.200 EUR

Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt paars. 120x90cm. Cond.: uitstekend

Dame met kous achter piano
Startprijs 2.200 EUR

Ruurd Hallema, dame met kous achter piano cond. uitstekend, 70x100 cm

Olieverfschilderij Evert Moll
Startprijs 2.200 EUR

Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm

Boekenkast
Startprijs 2.000 EUR

Eikenhouten boekenkast holland eind 1880,Bovenin met 3 beglaasde deuren ,onderin 3 schuifdeuren.
230x220x56 cm

Kast
Startprijs 2.000 EUR

Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.

portret Juliana
Startprijs 2.000 EUR

Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U