01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

2 prenten
Resultaat: 10 EUR

2 prenten in lijst, reproductie Sara Moon, beide 40x60cm.

landkaart
Resultaat: 10 EUR

Litho op papier, landkaart Brabant.cond.redelijk 47x61cm.

ets
Resultaat: 10 EUR

Ets, Goedhart, Kolkje te Amsterdam 28x30cm.

3 prenten
Resultaat: 10 EUR

3 kleine prenten cond.Goed

Ets
Resultaat: 10 EUR

Kleurprent, ond. gesig., voorstellend: Brugge, 35x26cm.

Madonnabeeld
Resultaat: 10 EUR

kunststof Madonna beeld

2 lampjes
Resultaat: 10 EUR

2 staande schemerlampjes met metalen voet

Schaakspel
Resultaat: 10 EUR

Schaakspel compleet ingelegd

Schaakspel
Resultaat: 10 EUR

Schaakspel bewerkt

Stoof
Resultaat: 10 EUR

roodkoperen stoofje

2 brievenstandaards van vissen
Resultaat: 10 EUR

2 ijzeren brievenstandaards van vissen

Fluit en Fotocamera
Resultaat: 10 EUR

fluit en fotocamera

borstel en spiegelset
Resultaat: 10 EUR

Art Deco borstelset 3 delig

Borstelset
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurige borstelset.

Diversen
Resultaat: 10 EUR

diversen 7 delen

Koffiebrander
Resultaat: 10 EUR

gietijzeren koffiebrander,tang en tinnen kan. (deksel zit los)

2 beeldjes
Resultaat: 10 EUR

2 beeldjes, man doet vrouw aanzoek, en man en vrouw met slee. Duitsland

Lot diversen
Resultaat: 10 EUR

theedoosje en lepeldoosje met diverse lepeltjes en een oude tinnen beker

Neon verlichting
Resultaat: 10 EUR

reclame neon verlichting

Rijtuiglantaarns
Resultaat: 10 EUR

2 Rijtuiglantaarns waarvan 1 op electra

perzisch tapijt
Resultaat: 10 EUR

klein perzisch tapijtje, 45x45cm.

Zwart schaaltje
Resultaat: 10 EUR

Zwart schaaltje Gouda "Flora"

Bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje met bloemdecor. Begin 20e eeuw

beeldje
Resultaat: 10 EUR

porseleinen beeldje als lamp, Thuringen