01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Houten model vrachtschip
Resultaat: 300 EUR

Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.

Mechelse eiken eethoek
Resultaat: 180 EUR

Mechelse eiken eethoek, tafel met 6 stoelen

CD speler
Resultaat: 150 EUR

CD/cassette speler B&O

Gamma Vliegtuig
Resultaat: 125 EUR

blikken speelgoedvliegtuig 50-er jaren. GAMMA

Divers hang en sluitwerk
Resultaat: 80 EUR

Doos diverse slotjes en scharnieren en doos met grepen, kastbeslag en div. scharnieren

kraankan
Resultaat: 80 EUR

miniatuur tinnen kraankan. ca 1840

Trapfietsje
Resultaat: 80 EUR

Kindertrapfietsje met paard

Marmeren tafel
Resultaat: 80 EUR

een groen marmeren tafel met meerdere vakjes ingelegd in het blad. 80x49x49cm

kraantjes kan
Resultaat: 70 EUR

kraantjes kan messing met roodkoperen emmertje. zeldzaam object. ca 1880

Schaal Pieter Groeneveldt
Resultaat: 70 EUR

aardewerken schaal Pieter Groeneveldt(Batavia, 1889 - 1982)

Hanglamp
Resultaat: 70 EUR

hanglamp hertengeweien

petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

hangende petroleum lamp roze tulp

Hanglamp
Resultaat: 63 EUR

Messing hanglamp met glazen kap

Houten stoof
Resultaat: 60 EUR

Houten stoof compleet besneden

tinnen kan
Resultaat: 60 EUR

tinnen kraantjeskan. begin 19e eeuw

Marmeren zuil
Resultaat: 60 EUR

grijs marmeren zuil van 113cm

Marmeren zuil
Resultaat: 55 EUR

groene marmeren zuil van ca. 1 meter

Tuinbeeld
Resultaat: 55 EUR

tuinbeeld, voorstellend naakte dame H.120cm.

Tuinvaas
Resultaat: 50 EUR

Gietijzeren beschilderde tuinvaas. 0.75x0.38m

lampje Tiffany
Resultaat: 50 EUR

lampje Tiffanystijl wit groen. Eind 20e eeuw

Lampje Tiffany
Resultaat: 50 EUR

Lampje Ttiffany stijl met vlinders H.40 cm. Eind 20e eeuw.

Crucifix
Resultaat: 45 EUR

religieus crucifix met verlichting

designlamp
Resultaat: 44 EUR

Design lamp op voet met glazen ronde kap H.50 cm.

Wijwaterbak
Resultaat: 40 EUR

geel koperen gedreven wijwaterbak. ca 1880