Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

klokje
Resultaat: 325 EUR

Schilderijklokje omstreeks 1820. 58x47cm

uittrektafel
Resultaat: 325 EUR

Franse uittrektafel van iepenhout. Top kwaliteit. 80x120x102cm. Begin 19e eeuw

J. van Rijsewijck
Resultaat: 320 EUR

J. van Rijsewijck, Olieverf op paneel, landschap,cond.Uitstekend, 40x50cm

Boekenkast
Resultaat: 320 EUR

Eikenhouten gestoken Mechelse boekenkast met 3 schappen, 209x134x50cm. ca. eind 1800

imari bloemvaas
Resultaat: 315 EUR

grote japanse imari bloempot, omstreeks 1860 ø 23cm, H 22cm.

Salver
Resultaat: 315 EUR

Mooi engels zilveren salver

amethist hanger
Resultaat: 300 EUR

Amethist hanger GG/WG 585/000,met een fijne amethist in fantasie slijpsel,en 18 briljanten 0.10ct TW/PI, 11.3 gr.

ring
Resultaat: 300 EUR

gouden ring met diamant (roos geslepen) ø61

Olieverf op paneel
Resultaat: 300 EUR

William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm

Aquarel W.C. Rip
Resultaat: 300 EUR

W.C. Rip, aquarel op papier, bootje op water, 1856-1922 Den Haag, cond. uitstekend, 23x15cm

Houten model vrachtschip
Resultaat: 300 EUR

Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.

tafel
Resultaat: 300 EUR

Notenhouten uittrektafel ca.1900, 3 maal uittrekbaar. 78x126x90cm.

Imari schotel
Resultaat: 300 EUR

Grote Japanse Imari schotel. Eind 19e eeuw

tas met beugel
Resultaat: 300 EUR

tas met gegraveerde zilveren papegaaien beugel en haak

Inktstel
Resultaat: 285 EUR

kristallen inktstel met zilv. doppen, alsmede zilv. greep en zilv. pen op zwart basement met ivoren pootjes

Tafel + 4 stoelen
Resultaat: 280 EUR

houten lange tafel en 4 lederen stoelen

armband
Resultaat: 275 EUR

Antieke 585 krt. gouden slavenarmband met 1 pareltje,ø6 cm. 22.6 gr.

vaasje
Resultaat: 275 EUR

Vaasje, Rozenburg/Den Haag, plateel hoogte 13 cm

Tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

kristallen tafelstuk op zilveren voetjes en met zwarte basement

Theekastje
Resultaat: 270 EUR

eiken theekastje

secretaire
Resultaat: 270 EUR

Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw

armband
Resultaat: 250 EUR

gouden armband (916) 21 krt., 16 cm., 15.1 gr.

Pieter Scheen
Resultaat: 250 EUR

Lexicon Pieter Scheen, druk 1969 plus aanvulling

buro
Resultaat: 250 EUR

buro, 80x140x80cm.