Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanglamp
Resultaat: 63 EUR

Messing hanglamp met glazen kap

Wijwaterbak
Resultaat: 40 EUR

geel koperen gedreven wijwaterbak. ca 1880

Bloempot 2x
Geen vanafprijs

Geel koperen gedreven bloempot en een roodkoperen bloempot op pootjes

4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk
Startprijs 300 EUR

4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk, Vlaams 19e eeuw

Gamma Vliegtuig
Resultaat: 125 EUR

blikken speelgoedvliegtuig 50-er jaren. GAMMA

2 Vazen
Startprijs 30 EUR

2 xRood- en goudkleurige bloempotten

Schemerlamp 2x
Startprijs 20 EUR

2 notenhouten schemerlampen met kap

Blaker
Startprijs 110 EUR

Geelkoperen ovale blaker Holl. ca 1870

Schotel
Startprijs 165 EUR

Tinnen schotel Holland 18e eeuw

Kroonlamp
Startprijs 20 EUR

vijfarmige kroonlamp met kapjes

Ketel
Resultaat: 40 EUR

Geelkoperen ketel(ca 1900) Amsterdamse school en een geelkoperen bloempot (ca 1880) op leeuwepootjes

2 lampjes
Resultaat: 10 EUR

2 staande schemerlampjes met metalen voet

Divers koperwerk
Startprijs 30 EUR

Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard

Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau met gezicht op het Friese stadje Hindelopen in eikenhouten lijst gevat ca 1820.

beddepan
Startprijs 50 EUR

roodkoperen beddenpan

viool in koffer
Startprijs 50 EUR

viool in koffer

Diverse tegeltjes
Resultaat: 30 EUR

doos met diverse tegeltjes 30 a 40 stuks

2 prenten + schilderij
Resultaat: 15 EUR

3 prenten en schilderij met vossen

6 delen messing
Startprijs 15 EUR

6 delen messing

Paraplubak + messing mandje
Geen vanafprijs

Paraplubak en messing mandje

Kolenkit + 2 strijkijzers
Startprijs 15 EUR

Kolenkit en 2 strijkijzers

2 wandborden + 2 kruiken
Startprijs 15 EUR

2 wandborden, 2 kruiken en een pan

haardscherm
Resultaat: 40 EUR

Haardscherm ( zgn. vonkenvanger)

2 aardewerk tegeltableaus
Startprijs 935 EUR

2 aardewerk tegeltableaus. "de luitspeler" van Frans Hals en een zelfportret van Rembrandt. gemerkt plateelbakkerij Hilversum ca 1930, 65x70cm.