Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
Eikenhouten een-deurs porseleinkast met drie gebogen laden, 214x130x40cm.
Kapitaal eikenhouten gestoken jachtklok met veel snijwerk. 105x70x27cm.
Franse uittrektafel van iepenhout. Top kwaliteit. 80x120x102cm. Begin 19e eeuw
Eikenhouten gestoken Mechelse boekenkast met 3 schappen, 209x134x50cm. ca. eind 1800