Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stoel
Geen vanafprijs

gestoffeerde stoel

Stoeltje
Resultaat: 180 EUR

lederen clubstoeltje. cognac kleur

Plantentafel
Geen vanafprijs

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

hoekkast mahonie
Geen vanafprijs

hoekkast mahonie, 230x95x64cm.

rond tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Noten houten rond tafeltje met leer bekleed. 62xØ55cm.

2 bijzetttafels
Resultaat: 36 EUR

Messing salontafel (47x172x130cm.) met glazen plaat en een messing bijzettafeltje met glazen plaat (52x62x62cm.)

leren fauteuil
Resultaat: 180 EUR

Leren oorfauteuil

Buffetkast
Resultaat: 400 EUR

kersenhouten buffetkast met boven 2 beglaasde deuren. Topkwaliteit. Kostte 6.000,- gulden. 200x155x48cm. 2005

Tafel + 4 stoelen
Resultaat: 280 EUR

houten lange tafel en 4 lederen stoelen

Stationslamp
Resultaat: 100 EUR

zilverkleurige stationslamp met geslepen glas. 68x26x26cm.

Spiegel
Startprijs 50 EUR

zilverkleurige ronde spiegel ø 58

tafel
Resultaat: 70 EUR

ovalen mahoniehouten biedermeier tafeltje. 73x77x57cm.

Spiegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm

fauteuille
Startprijs 30 EUR

Notenhouten Louis-Quinze dames fauteuille met petit-point

Kristallen hanglamp
Startprijs 80 EUR

Kristallen hanglamp

2 stoelen + tafeltje
Resultaat: 80 EUR

2 hindelopen beschilderde knopstoelen en een bijpassend klaptafeltje. Midden 20e eeuw

Salontafel
Geen vanafprijs

mahoniehouten biedermeier salontafel. 54xØ90cm.

4 stoelen + tafeltje
Resultaat: 18 EUR

4 eikenhouten stoelen en een bijzettafeltje eiken. 50er jaren

Armstoel
Resultaat: 18 EUR

een met bloem gestoffeerde armstoel

Slaapkamermeubels
Resultaat: 90 EUR

Een hindelopen beschilderde slaapkamer; waaronder een bed, 2 nachtkastjes, slaapkamerkast, klein hang hoekkastje, hangregaaltje + stoel.

orient loper
Startprijs 240 EUR

Orient loper rond 1900, 314x117cm.

tapijt
Startprijs 220 EUR

Groot handgeknoopt orient tapijt, 350x243cm.

geblokte loper
Startprijs 200 EUR

Geblokte orient loper, 368x89cm.

Tapijt
Geen vanafprijs

Handgeknoopt tapijt, 150x78cm.