Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

kaptafel
Startprijs 450 EUR

Kaptafel Frankrijk noten masief/fineer, met rondom bandintarsia naar zijkanten opklapbare plaat,naar boven draaibare verstelbare spiegel.Fineer schade 19e eeuw, 72x70x43cm.

Vervallen uit veiling!
Startprijs 160 EUR

Vervallen uit veiling!, Wandspiegel, Frankrijk ca.1900,massief eiken,bewerkte lijst en kroon, 98x42 cm

klok
Startprijs 180 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met 3-gewichten (nieuw). 135x40x24cm.

Reliefplaat
Startprijs 50 EUR

Anonieme kunstenaar eind 19e eeuw,relief plaat eikenhout,voorstellende boerenwagen.

8 lichts kroon
Geen vanafprijs

8 lichts kroon

5 lichts kroon
Geen vanafprijs

5 lichts kroon, met stoffen kap

Lot lampen
Resultaat: 20 EUR

kavel lampen o.a. 3 schemerlampen met kap, een wandlampje en een staande schemerlamp. 50-er jaren

Bolpoot tafeltje
Geen vanafprijs

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Klaptafel
Resultaat: 80 EUR

grote grenen houten Engelse klaptafel. 76x165x140cm.

ministel
Resultaat: 15 EUR

mahoniehouten miniset. 39x50x34cm.

Ministel
Resultaat: 15 EUR

mahoniehouten miniset Queen-Anne. 40x54x38cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

kersenhouten rond bijzettafeltje. 55xØ55cm.

Hoekkast
Startprijs 1.500 EUR

Engelse hoekkast Viktoriaans. 227x110x65cm.mahonie hout

porseleinvitrine
Startprijs 3.500 EUR

18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.

Friesche stoelklok
Resultaat: 225 EUR

Friesche stoelklok met zeemeerminnen. 72x42x23cm.

Hanglamp
Geen vanafprijs

Hanglamp met 6 armen,met albasten kapjes

pendulestel
Resultaat: 600 EUR

Driedelig pendulestel met cloissone randen. H43