Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp
Startprijs 100 EUR

Bronskleurige 6-lichts hanglamp

Piedestal
Startprijs 30 EUR

Notenhouten Piedestal met getorste poten., 0,59x0,28cm.

Penantkastje
Resultaat: 135 EUR

duits penantkastje omstreeks 1880 met notenhouten fineer. 75x85x45cm.

Vertico
Startprijs 400 EUR

mahonie tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.

speeldoos
Startprijs 350 EUR

Speeldoos met wals,omstreeks 1900, intarsia op het deksel, 15x35x16 cm. Kam intact

Kabinet
Startprijs 3.000 EUR

kapitaal eiken empire hekjeskabinet twee deuren en 3 laden ca. 1800, 2.30x1,55x0,55cm.

Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950
Startprijs 1.650 EUR

Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950. 2,25x1,75x0,45cm.

Koperen schemerlamp
Geen vanafprijs

koperen staande schemerlamp in Lodewijksstijl ca. 1930, 1,75xø50

kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

zakkroonluchter. H42 Ø30cm.zilverkleurig

Kast
Resultaat: 150 EUR

notenhouten tweedeurs vertico kast. ca 1880, 0,93x1.00x0,53cm.

Plantentafel
Startprijs 20 EUR

eikenhouten getorste ronde plantentafel. rand met roodkoper afgezet. 0,56xø0,46cm. ca. 1910

Boekenkast
Startprijs 950 EUR

mahoniekleurige werdicke systeem boekenkast met 15 facet geslepen ruiten. Kast is in 5 delen uit elkaar te halen. Topkwaliteit. 220x250x40cm

plantentafel
Resultaat: 25 EUR

eikenhouten plantentafel. Amsterdamse school ca. 1930. 100xø46cm

eethoek met 4 stoelen
Resultaat: 65 EUR

notenhouten eethoek met 4 stoelen, 75x120x120cm.

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel, 0,50x0,65x0,42

Sipegel
Geen vanafprijs

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 140x58cm

Ministel
Startprijs 15 EUR

notenhouten miniset 0,59x0,34cm.

Stoel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten getorste hoekstoel met biezen mat, 0,70x0,40x0,40cm.

klokje
Resultaat: 325 EUR

Schilderijklokje omstreeks 1820. 58x47cm

Pastoorskast
Startprijs 2.500 EUR

Notenhouten 18e eeuwse pastoorskast, 1,94x1,52x0,67cm.

Buffetkast
Startprijs 330 EUR

Hollandse buffetkast met geslepen glas, 1,77x1,50x0,48cm.

Schemerlamp
Geen vanafprijs

wit lague staande schemerlamp ca. 1950, 1,60xø0,40cm.

Boekenschap
Geen vanafprijs

Notenhouten boekenschapje, 98x63x40cm

Lamp
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale bronzen 12- lichts kroonlamp met kristallen pegels