Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

theekastje
Startprijs 340 EUR

Eikenhouten theekastje met ovaal geslepen glas met ster, 0.87x0.74x0.47m

laque stoel
Startprijs 25 EUR

Wit laque stoel met armlegger, 1.10x0.57x0.50m

Boekenkast
Startprijs 2.000 EUR

Eikenhouten boekenkast holland eind 1880,Bovenin met 3 beglaasde deuren ,onderin 3 schuifdeuren.
230x220x56 cm

Klok
Resultaat: 200 EUR

Grootmoeders tijd consoleklok LFS H 75 cm. Begin 19e eeuw

pendule
Resultaat: 20 EUR

Wit marmeren pendule met bronzen zuiltjes, 24x24 cm. ca. 1910

rozenklokje
Startprijs 150 EUR

Rozenklokje met schwarzwalder uurwerk

comtaise
Resultaat: 200 EUR

Franse comtaise groot model, met zon en draadslinger

eendeurs spiegelkast
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten eendeurs spiegelkast met 3 schappen omstreeks 1910 met spiegel, 1.98x0.93x0.47m

Gewei
Resultaat: 390 EUR

opgezette hertenkop met gewei

Gewei
Resultaat: 500 EUR

Kapitaal opgezette hertenkop met gewei en grote hals

Klepkistje
Startprijs 25 EUR

eikenhouten klepkistje
65x53x30cm.

vitrine
Startprijs 350 EUR

Notenhouten een-deurs porseleinkast met twee laden. 257x100x42cm. ca 1970-1980

bonheur
Startprijs 800 EUR

Mahonie houten biedemeier bonheur. 235x113x60cm. ca. 1860-1870

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 1.650 EUR

Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast in Oud-Hollandse stijl ca 1930

Notenhouten bonheur-du-jour
Startprijs 825 EUR

Notenhouten bonheur-du-jour met ingebouwd schrijfcompartiment. ca 1870, 2.25x1.08x0.56m

Schapje
Resultaat: 50 EUR

eikenhouten gestoken schapje, 0.40x0.84x0.29m

naaitafel
Resultaat: 20 EUR

engels eikenhouten naaitafel, 0.72x0.48x0.37m. ca. 1910

handwerktafeltje
Startprijs 250 EUR

mahoniehouten engels handwerktafeltje. 76xø42cm. 20e eeuw

Bankstel
Startprijs 200 EUR

Driedelig lederen bankstel , 0.75x1.50x0.75m

Bloementafel
Startprijs 200 EUR

Japanse bloementafel 1920, palisander
93xø45cm.

Kastje
Startprijs 30 EUR

Notenhouten kastje met twee laden 62x53x30 cm. ca. 1980

halspiegel met ornamenten
Resultaat: 90 EUR

goudkleurige halspiegel met ornamenten en gesneden kroon
120x66cm

3 Stoelen,
Startprijs 100 EUR

3 Eikenhouten stoelen waarvan 1 armleun ,met biezenmat,

kabinet
Resultaat: 1.625 EUR

Eikenhouten Engels kabinet met intarsia. ca.1840
198x122x54cm