Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Fauteuil
Startprijs 560 EUR

Groen lederen Chesterfield fauteuil als nieuw

Kinderslee
Resultaat: 40 EUR

Kinderslee

Opgezette marter
Resultaat: 25 EUR

Opgezette marter

4 Stoelen mahonie Engels model
Resultaat: 90 EUR

4 Stoelen mahoniehout Engels model. ca. 1970

Eikenhouten tweedeurs salonkast
Startprijs 660 EUR

barokstijl kast van massief eiken met 2 lades,2.10x0.48x0.55m. ca. 1970-1980

Buffetkast
Resultaat: 160 EUR

Mahonie houten Engelse buffetkast, ca. 1900 1.93x1.20x0.47m

Spiegel
Startprijs 150 EUR

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst, 0.98x0.87m. ca. 1980

klokkenstel
Startprijs 240 EUR

Klokkenstel,3 delig, Parijs ca.1900,wit marmer met messing, deels verguld. Samuel Marti,H35.5cm.
2 bokalen H23.5cm

Pianokruk
Startprijs 20 EUR

Pianokruk, 0.54x0.40m

Ovaalspiegel
Startprijs 400 EUR

Ovaalspiegel eiken met snijwerk omstreeks 1880
105x125cm.

Salontafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten salontafel met 2 lades.0.49x1.45x0.70m

weerstation
Startprijs 180 EUR

Klok met weerstation,Engeland ca.1955/1960, mahoniehout met messing, gemerkt:H.Pidduck & Sonsd,Ltd.,Hanley & Southport, en EMi-ott Clock, 13x29x6 cm

Grenenhouten toilettafel met spiegelopstand
Resultaat: 50 EUR

Grenenhouten toilettafel met spiegelopstand, 1.83x1.25x0.53m. ca. 1900

Lamp
Startprijs 200 EUR

Messing lamp met kristallen behangen

Grenen nachtkastje
Resultaat: 35 EUR

Grenen nachtkastje met 1 deurtje en 1 laadje ,0.74x0.42x0.38m

grenen wasgoedkist met deksel
Resultaat: 27 EUR

grenen wasgoedkist met deksel ,0.33x0.96x0.73m

pendule
Startprijs 200 EUR

Pendule met inlegwerk voorstellende:Hoorn des overvloed, met verzilverde wijzerplaat,

Grenenhouten ledikant
Geen vanafprijs

2 grenenhouten ledikanten met lattenbodems, 1.47x1.80x2.05m

Grenenhouten commode
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten commode,1 deurtje en 1 lade, 0.74x0.69x0.45m

Eikenhouten klepbureau
Startprijs 660 EUR

Eikenhouten klepbureau met fraai snijwerk Engeland 18e eeuw, 1.08x1.02x0.50m

spiegel
Startprijs 200 EUR

Goudkleurige spiegel omstreeks 1900 met geslepen glas
124x70cm.

pathefoon
Startprijs 150 EUR

goedspelende pathefoon met ong. 20 schellakplaten. ca. 1910-1920

2x opgezette eekhoorn
Resultaat: 40 EUR

2x opgezette eekhoorn

halspiegel met kroon, zilverkleurig
Startprijs 100 EUR

zilverkleurige halspiegel met kroon
81x112cm.