barokstijl kast van massief eiken met 2 lades,2.10x0.48x0.55m. ca. 1970-1980
Klokkenstel,3 delig, Parijs ca.1900,wit marmer met messing, deels verguld. Samuel Marti,H35.5cm.
2 bokalen H23.5cm
Klok met weerstation,Engeland ca.1955/1960, mahoniehout met messing, gemerkt:H.Pidduck & Sonsd,Ltd.,Hanley & Southport, en EMi-ott Clock, 13x29x6 cm
Grenenhouten toilettafel met spiegelopstand, 1.83x1.25x0.53m. ca. 1900
Pendule met inlegwerk voorstellende:Hoorn des overvloed, met verzilverde wijzerplaat,
Eikenhouten klepbureau met fraai snijwerk Engeland 18e eeuw, 1.08x1.02x0.50m
zilverkleurige halspiegel met kroon
81x112cm.