Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Olijvenschaaltje,3 vaks
Resultaat: 70 EUR

Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U

2 Silverplated Jugendstil schalen
Startprijs 30 EUR

Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Startprijs 325 EUR

Fraaie antieke zilveren opengewerkte strooier met guirlandes, ramskoppen en medaillons. Blauw glazen inzet, begin 1900. Voorzien van keur buitenlandse werken. 925/000, ca. 145gr. H:16cm. Cond.: U

Armband + ring, parels
Startprijs 3.250 EUR

Armband GG 750/000 bezet met pareltjes, L. 19 cm., 76.8 gr, hierbij een bijpassende ring Ø56, 12.5 gr.

Collier in punt
Startprijs 440 EUR

Collier GG 585/000 gematteerd,L.38 cm. 16.5 gr.

Hanger met bloedkoraal
Resultaat: 140 EUR

Hanger GG 585/000 met een bloedkoraal. L.5 cm., 4 gr.

Camee ring
Startprijs 275 EUR

Ring GG585/000 bezet met een camee, Ø 57

Broche met camee
Startprijs 300 EUR

Broche GG 585/000 (kan ook als hanger gedragen worden)bezet met een zeldzame camee. 5x4 cm., 13.3 gr.

Granaat collier
Startprijs 400 EUR

2-Rijig granaat collier, L.38 cm., met een GG 585/000 slot waarop een ovale granaat en 14 GG 585/000 tussenbolletjes

Granaten collier
Startprijs 140 EUR

Collier gemaakt van granaten, L. 41.5 cm. sluiting GG 585/000

Granaten ring
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met een granaat. ø55, 4 gr.

Granaat armband
Startprijs 240 EUR

Granaat armband L.20cm., 4 rijen waaraan GG 585/000 slot met 3 granaatjes bezet.

Granaat collier
Startprijs 200 EUR

Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.

Ring met streepagaat
Startprijs 95 EUR

Ring GG 585/000 met een ovale streepagaat. ø50, 2.8 gr.

Granaat armband, gouden slot
Resultaat: 125 EUR

Granaat armband met GG slot bezet met granaat en kleine pareltjes. L.16.5 cm.

3 Zilveren doosjes, B.W.G.
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G

Sigarettenhouder
Startprijs 50 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder, gecicileerd aan de onder- en bovenkant, 800/000, ca. 57gr. Cond.: U

Roomlepel getorste steel
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren roomlepel, jaarletter H 1967, Schoonhoven MT: JG. 900/000, ca.18gr. 15,5cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 90 EUR

Mooi hartvormig geciseleerd zilveren bonbonschaaltje in uitstekende staat, Birmingham ca. 44gr. 14x9,5cm.

Zilveren Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G

7 Delen djokja zilver
Resultaat: 160 EUR

Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U

Snuifdoosje
Startprijs 35 EUR

Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.

Silverplated theekan
Resultaat: 50 EUR

Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G