Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U
Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G
Armband GG 750/000 bezet met pareltjes, L. 19 cm., 76.8 gr, hierbij een bijpassende ring Ø56, 12.5 gr.
Broche GG 585/000 (kan ook als hanger gedragen worden)bezet met een zeldzame camee. 5x4 cm., 13.3 gr.
2-Rijig granaat collier, L.38 cm., met een GG 585/000 slot waarop een ovale granaat en 14 GG 585/000 tussenbolletjes
Granaat armband L.20cm., 4 rijen waaraan GG 585/000 slot met 3 granaatjes bezet.
Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.
Granaat armband met GG slot bezet met granaat en kleine pareltjes. L.16.5 cm.
Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G
Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder, gecicileerd aan de onder- en bovenkant, 800/000, ca. 57gr. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel, jaarletter H 1967, Schoonhoven MT: JG. 900/000, ca.18gr. 15,5cm. Cond.: U
Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G
Mooi hartvormig geciseleerd zilveren bonbonschaaltje in uitstekende staat, Birmingham ca. 44gr. 14x9,5cm.
19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G
Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G